Барај Барај Мапа

назад

Филтер по цена

филтри

x
全部
Филтер по цена

Извлечете ги славините од кујната

Најдете извлечете ги кујнските славини во Wowow тапа. Купувајте славини за кујна со различни кујнски производи онлајн кај нас. Кујнскиот кран со распрскувач е многу едноставен прибор. Во споредба со традиционалната славина, популарното кујнско црево за вода што се спушта во последниве години го реши санитарниот проблем на неможноста далечински да ги исплакнете кујнскиот прибор, состојките и мијалникот, со црево Можете да извлечете 50 см, а исплакнете ги сите видови работи како што сакате. Овој тип на славина генерално има три функции за излез на вода, тип на туш, облик на колона, облик на вода со една дупка, лесен за инсталирање, цврст месинг материјал, длабоко сакан од потрошувачите. Купете славини на веб -страницата, можете да користите купон од 10%, да организирате испорака во рок од два работни дена и да ја добиете стоката во рок од 7 дена!

Прикажани 1-12 на 17 резултати

最多 添加 进入 4 个 对比

至少 添加 2 个 对比 项目

对比крие
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X