Барај Барај Мапа

WOWOW 8 ин. Широко распространета таблета за бања со две рачки во Chrome

(22 customer reviews)
долари69.99
производи:
43
Осврти:
22

Амазон САД

Изберете чешми за мијалник за бања широко распространети 2320300C погодни за сопствена употреба и користете ги најудобните; оној што ќе го изберете секогаш е најдобар. Ние, како и секогаш, ќе одржуваме добар квалитет и добра услуга за да ги вратиме клиентите, и јас со нетрпение очекувам да споделам повеќе со вас! Од избор на материјали до моделирање до обработка, работевме напорно за да ви обезбедиме подобар квалитет.

Упатства за инсталација 2320300C

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката
Вода за бања за бања во бања, се справува со 2C
Распространетата тапа за бања дефинитивно дава допир на елеганција на секоја бања. Друга голема предност на широко распространетата рачка за бања е тоа што можете да го мешате протокот на вода според вашите желби. Тапа за бања со 2- рачки ви овозможува индивидуално да ја контролирате топла и ладна вода, вклучувајќи ја и нејзината стапка на проток. Како резултат на тоа, никогаш повеќе нема да згрешите и трошите топла вода додека всушност не ви е потребна. Или уште полошо, да ги запалите рацете со топла вода. Затоа, нашите рачки за славина од бања со хром 2 се елегантно и безбедно решение за вашата бања.
Високата лак за бања со посебен 7-дизајн, дефинитивно му дава посебен допир на секоја бања. Дизајнерите на WOWOW е широко познато дека секогаш бараат храбри дизајни за да се направи разлика со неговите чешми за бања. Како резултат на тоа, славините за бања од WOWOW секогаш се малку поразлични од другите чешми за бања што ќе ги најдете. Тоа ви помага да и дадете на вашата бања посебен и уникатен декор. Овој уникатен аспект ќе го најдете и во таблетите за бања од хромирање 2 на WOWOW. Оваа тапа за бања дефинитивно ќе даде драматична надградба на вашата бања.
Инсталирање на рачки на славина од бања за бања
За да ја инсталирате рачката на славината за бања во бањата, ќе ви треба мијалник за бања со 2 дупки. Општо, испакнатите дупки за двете рачки се позиционираат на 3 инчи од самата тапа. Но, можете сами да ја одберете растојанието, ако немате забранет мијалник за бања. Рачките може да се постават на 4 тота 4 вметнат од самата тапа. Значи, зависи од вас да одлучите точното растојание. За да ги инсталирате рачките, потребни ви се само две дополнителни дупки од 16 до 1 инч. Дебелината на плочата на палубата може да биде до 1,5 инчи.
Рачките на WOWOW на таблетите за хромирање на бањата WOWOW беа дизајнирани со уникатна конструктивна конструкција. Топлата и ладна вода може да се инсталира со брза инсталација врска без да користите клуч. Поради оваа иновативна техника, ќе ги спречите цевките за вода да пукаат. Оваа тапа за бања доаѓа со целосен пакет со рати, вклучувајќи и комплет цевки за брзо поврзување и дополнителни линии за водоснабдување. Со овој прибор за инсталирање ќе можете да ја инсталирате оваа купатило тапа за хромирање 2, сами да се справувате без да ангажирате водоводџија. Вие значително ќе заштедите на инсталирање на трошоците по лесно инсталирање на видео од WOWOW. Инсталирањето може да се изврши за само 2 минути без никакви проблеми. Не е така лесно?
Дизајн на рачки за бања со чешма за бања

Рачките на таблетите хром 2 на бањата се карактеризираат со рационализиран дизајн со мазна површина што ќе изгледа неверојатно во скоро секој стил на бања. Металните рачки со двојна рачка ви овозможуваат лесна контрола. Лостите изгледаат неверојатно со нејзините прави линии и ергономичкиот дизајн. Лостовите се со соодветна големина што ги прави погодни за контрола и удобни за вртење. Можете да ги ракувате лостовите со само малку напор и едноставно да го контролирате протокот на вода на ненадеен начин. Покрај тоа, самата тапа за бања може да се претвори во целосна 360 степени, со цел да ви понуди максимална удобност при користење на тапа за бања, или додека го чистите мијалникот за бања.

Сребрена тапа за бања со 2 рачки нуди огледало-како хромирана завршница. Овој таканаречен стил на суета е прилично исклучителен и затоа е особено погоден за секој модерен декор на бања. Оваа ташна од хромирана бања беше лесно полирана за да се даде елегантен допир на оваа рачка од таблета за хромирани бања. Општо сјајниот дел од хром само малку се намали за да се обезбеди посебен изглед. Како што можете да видите, WOWOW бара различни начини да ја направите вашата украсна декорација посебна и уникатна.

Врвни производи за квалитет на бања тапацитна хромирана 2 рачка 
Материјалите на хромирани 2 рачки на славината за бања на WOWOW дефинитивно се врвни на пазарот. Само цврсти метални материјали се користат како не'рѓосувачки челик, месинг и легура на цинк. Ова обезбедува висок квалитет и долготрајност на животот. Овие цврсти метални материјали дефинитивно се над општите стандарди на индустријата. WOWOW дури користи поквалитетни материјали од некои А-брендови кои се познати на пазарот. Со овие издржливи метални материјали, WOWOW гарантира дека рачките од хром 2 на славината за бања нема да се скршат. Особено месинг-приклучокот, месинг-јадрото и месинг-навртките формираат едно хармонично единство што е цврсто и без корозија. Покрај тоа, овие материјали обезбедуваат да
заштита на квалитетот на водата, а со тоа и на здравјето на вас и на вашето семејство. 
Рачки од хром 2 на славината за бања на WOWOW, се одликуваат со бесплатно затка за одвод, исто така. На овој начин можете да го дизајнирате мијалникот за бања како едно цело единство. Покапувачкиот затка за одвод може лесно да се управува со мал допир на прстот. На овој начин можете да оставите целата вода да тече лесно. И без вознемирувачки звуци поради неговиот иновативен дизајн.
Се справува со рачки без славина од бања за бања 
Аераторот од висок степен на Neoperl ви нуди нежен и непречен проток на вода. Поради својата иновативна контрола на протокот на вода, ќе бидете ослободени од прскање вода додека ја користите славината за бања. Бидејќи беше иновативно дизајниран, ви заштедува и повеќе од 50% од потрошувачката на вода. Затоа, ќе можете да ги намалите трошоците за вода и со рачки од хром 2 на славината за бања на WOWOW. Аераторот Neoperl се одвојува и едноставно може да се исчисти или замени сами.
Бидејќи WOWOW ви нуди најдобра вредност за парите со своите рачки за чешма за бања, хромирани 2, ние сме убедени да ви понудиме 3-годишен гарантен рок. Видовме многу клиенти кои се враќаат и повторно ги купуваат славините за бања, а оваа славина за бања е применета и на бројни јавни места. Затоа нашата цел за најдобар квалитет е потврдена од нашите глобални клиенти. Вие сте покриени со 90-дневна гаранција за враќање на парите кога ќе ја купите нашата славина за бања. Ако не ве убедат рачки од хром 2 на славината за бања, ќе добиете целосна наплата без поставување прашања. Така, можете да ги купите хромирани 2 рачки за славина за бања 100% без ризик!
Предностите на рачките на купатилото за бања во купатилото накусо:
 Дава фактор на вуј во секоја бања
 Смело дизајнирана тапа за бања
 Уникатен полиран допир со хром
 Лесен за ракување
 Направени од масивни месинг материјали
 Лесен за чистење и лесен за одржување
 3-годишна гаранција

спецификација

заврши

Chrome

 1. L *** n-2020 05 05-
  US

  Не очекував славина толку ефтина во однос на нејзиниот квалитет. Тоа е приближно исто како и оној што го барав во продавница, но не толку скап. Многу лесен за инсталирање, многу чист и елегантен дизајн. Навистина ми се допаѓа како оди добро со кој било дизајн на бања и мијалник. Многу висок квалитет. Цврсто и флексибилно и изгледа многу издржливо. Дамките навистина не се прилепуваат на површината на славината, но дури и да се направи, тоа е лесно чистење. Последно, но сега најмалку, главата на тапа се врти за 360 степени, што е многу погодно кога го миев лицето или четкав. Навистина се направи полесно.

 2. H *** s-2020 05 09-
  -2020 05 10-

  Оваа славина е навистина добра, изгледа многу убаво packaging Пакувањето е многу внимателно, секој дел има своја независна неткаен торба。 Протокот на вода е голем, а рачката е многу чувствителна, јас сум презадоволен од оваа набавка。 славината не е скапа, но мајсторот е толку скап. Ангажирав мајстор и ми требаа 2.5 часа да ја инсталира мојата нова славина. Бидејќи старата славина е 'рѓосана, тешко е да се отстрани , но вреди it

 3. D *** d-2020 05 14-
  CAD

  тоа е пондерирана славина. супер лесен за инсталирање и може да кажете дека е добар. се надевам дека ќе трае многу долго

 4. Е ***)-2020 05 17-
  CAD

  Почекајте да се инсталира господарот! Квалитетен материјал. Обликот и бојата се многу соодветни за мојата бања!

 5. M *** l-2020 05 19-
  US

  Чешма со висок квалитет со пристојна цена Ми се допаѓа рачно обележаната боја што се чини дека е направено од висококвалитетен поп-ап мозоци е малку поевтино, но никој не може да го види откако ќе се инсталира, изгледаше добро. Сакајте го дизајнот, loveубите ја огромната глава на славината и имате дополнителен простор да ги ставите рацете таму и да можете да го измиете лицето ECT. Доаѓа со сè што ви треба, освен со алатките за да го ставите. Обожавајте го вртењето од 360 степени. Јас го одбрав оној поради дизајнот што изгледа навистина симпатично, така е мојот стил. Мило ми е што изгледа лично добро како што изгледа на сликата и е најдобриот дел прифатлива.

 6. M *** e-2020 05 23-
  US

  ова требаше да ја замени славината што ја инсталирав пред повеќе од 40 години и почнуваше да протекува. Напредокот со текот на времето е прекрасен. О-прстени наместо да мора да користите кит за водовод, а да не го спомнувам монтирањето. Ова беше многу полесно отколку што беа славините порано. Изгледа и работи одлично. многу препорачуваме.

 7. D *** o-2020 05 28-
  US

  Ние, всушност, го купивме овој прибор за нашата нова самостојна када, бидејќи сакавме повисоко средство. Моравме да купиме посебен приклучок за одвод на чекор, за кој знаевме дека ќе го направиме, бидејќи ова е направено повеќе за мијалник во бања. Апаратот изгледа одлично на кадата. Многу среќен со тоа!

 8. B *** y-2020 06 04-
  CAD

  Тапа со убав изглед. Само што го инсталиравме и досега немавме проблеми со тоа. Одговара на нашиот друг хардвер за бања. Кран се шири за да се даде елегантен изглед на бањата, пет starsвезди.

 9. H *** n-2020 06 09-
  US

  Вреди за секој денар !!! Мојот мијалник изгледа прекрасно и навистина е лесен за инсталирање. Силно препорачувам. Изгледа како навистина фенси славина.

 10. B *** y-2020 06 11-
  US

  Кога купувате специјално избран тип на четка, сакате да го допрете нема да остави отпечаток од прст. Кога ја добив стоката, открив дека го направив вистинскиот избор. Се чинеше високо квалитетно и тешко да се држам во мојата рака.

 11. A *** y-2020 06 15-
  US

  Одлична славина. Висок квалитет. Цврст Прекрасна завршница. Добро спакувани. Јас користев за мал комунален мијалник. Loveубов што се врти.

 12. J *** y-2020 06 16-
  CAD

  Ова е една од одличните славини за бањите, пред неколку дена славината на бањата ми беше целосно расипана, па само ставете ја оваа нова славина пред неколку дена, и одлично работи, исто така, ми прави бања да изгледа повеќе во боја, ми се допадна и на моето семејство тоа му се допаѓа!

 13. Б *** ж-2020 06 17-
  US

  Значи, не можев всушност да ја користам славината, таа не одговараше на мојот сегашен хардвер. Мислев дека е многу привлечно и убаво квалитетно. Водоводџија рече дека нема да има проблем со инсталирање, па претпоставувам лесна инсталација. разочаран што не се совпаѓаше, навистина ќе беше убав изглед!

 14. A *** l-2020 06 23-
  CAD

  Не можам да верувам дека го поставив целиот сам и трае само 30 минути. Ова е првпат да ја инсталирам славината што значи дека е навистина лесна за инсталирање. Изгледа одлично и стилски во мојата бања.

 15. E *** r-2020 06 24-
  US

  Оваа славина е навистина лесна за инсталирање. Јас и сопругот немаме искуство со тапа за инсталирање, но тоа го сторивме сами со следење на упатствата. Има елегантен изглед на горниот дел од моето мермерно платно. Многу добар квалитет !!! Подобро од она што го имав претходно.

 16. O *** d-2020 06 26-
  US

  Барав уникатен изглед за мојата главна бања за да се покажам. Одличен квалитет и издржливост за цената. Дефинитивно би препорачал ако имате буџет и барате убаво ревијално парче.

 17. R *** k-2020 06 29-
  US

  Оваа славина изгледа одлично! Има чисти линии. Водоводџија немаше проблеми при инсталирање.

 18. C *** a-2020 06 30-
  US

  Производот зборува сам за себе. Инсталирањето беше малку потешко од вообичаеното поради стариот мозоци. Требаше многу време да се извади, но после тоа сè се одвиваше како што беше планирано. Проверете ги сликите, како што реков, овој производ зборува сам за себе

 19. T *** e-2020 07 01-
  US

  Кога момчето првпат ги погледна сите овие делови, тој полуде и рече „пикс“ како да е валкан збор. Додека тој заврши со инсталирање на оваа славина, тој пееше пофалби за секој што го дизајнираше ова и прашуваше зошто сите уреди за водовод не се толку добри. Толку мило што ја одбрав оваа славина. Покрај лесното, мислам дека е убаво.

 20. A *** n-2020 07 04-
  CAD

  Само стилот што го барав и славината изгледа одлично и работи убаво. Дојде внимателно спакувано со основни материјали и насоки. Мораше да инсталирам водоводџија затоа што делови од старата славина не попуштаа и на крајните затворачки вентили требаше да се замени, така што мило ми е што и оваа беше одлична цена.

 21. N *** n-2020 07 05-
  CAD

  Прекрасно допрете за парите. Доаѓа со фитинзи за компресија 3/8, што го прави лесно прилагодлив за повеќето инсталации на мијалникот.
  Има квалитети на чешма двојно поголема од цената.

 22. W *** h-2020 07 06-
  US

  Имавме инсталирана нова суета за бања, која не се појави со славина, барав многумина и ја набавив оваа црна да ја користам таму, што добива фер употреба, многу е лесно да се притисне / повлече. Инсталацијата беше многу лесна за следење на хартијата, заедно со кутијата, цврста, сјајна, убав изглед. Инаку, ова е лесна за инсталирање на славина и изгледа навистина елегантно на нашите нови врвови од гранит.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X