Барај Барај Мапа

WOWOW 3 Дупка 4 инчи Центарска тапа

долари39.99
производи:
18
Осврти:
0

Амазон САД

Класичен ретро стил на распоред на чешла со никел од чешми: Без отпечатоци од прсти, да издржи корозија.
Валута поставена на палуба Прифатлива за изнајмување дома, нов станови, еден стан, мотор дома, приколка за патувања и употреба на домаќинства.

Упатства за инсталација 2320700

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

 

WOWOW 3 Дупка 4 инчи Центарска тапа

WOWOW 3 Дупка 4 инчи Центарска тапа

WOWOW 3 Дупка 4 инчи Центарска тапа

детална бања за четки за никел за бања 2320700:

Заштедете пари и вода за вас: вграден во 1.2gpm neoperl аератор, давајќи пријатна средба за перење, со најмалку 20 проценти помалку вода од вообичаеното, заштедувајќи ги вашите пари без да се загрози функционалноста.
Санитарна употреба за склопување на дренажа вклучена: дека чешмата со нијансирана чешма за бања вклучува метално склопување на водата, водата доаѓа од мијалникот од тапа преку притискање на столбот за лифтот, спречувајќи да ги забивате измиените раце.
Капсула без капсули: вградена во керамичка капсула со голема запечатување, ротира непречено за да гарантира точен контролер на температурата на водата и долгорочно користење без капе
Безбеден за употреба: сите чешма за мијалник за бања се лиценцирани од нас, бр. 61-9, од 1953 година без деловни стандарди за деловно работење. Телото на тапа е создадено од метал, моќен и издржлив.
Ограничена гаранција за живот: ние нудиме 3-годишна гаранција против протекување, капе, фрактура и грешки во финишот.

Светилката за бања на центарот го помина тестот за спреј со сол, што значи дека е отпорен на корозија.
Производот никогаш нема да создаде статички проблеми.
На неговата површина нема провалија, гребнатини или дамки.
Електроплатирана со финиш, производот никогаш не добива оксидација.

 

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

4.47 фунти

Димензии на производот

X x 5.3 6 6.7 инчи

Производителот се прекинува

Не

Боја

Брусен никел

Заврши

Бранеа

материјал

Легура на цинк / месинг / не'рѓосувачки челик

моделот

Дизајн на центар со 3 дупки од 4 инчи

Постапка за вградување

Монтирање на палубата

Висина на плукање

2.7 инчи

Достигнување до излета

4.2 инчи

Тип на испирање

тек

Поставување на рачката / рачката

Центар

Посебни карактеристики

NSF керамички диск вентил, мешавина на вода, 3-дупчички дизајн со 4 дупки, лесен за инсталирање, 1 управувач со топла и ладна вода, сатенски никел

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X