Барај Барај Мапа

WOWOW славини за миење садови за бања со плукав плунка

долари78.88
производи:
17
Осврти:
0

Амазон САД

Оваа таблета за влечење на распрскувачот е сертифицирана според CE и ISO.
Овој производ се одликува со одличен лесен за ракување.
Направено од керамички филтер + цевка од не'рѓосувачки челик и облога од бакар, овој производ е доволно издржлив.
Има комплетен пакет, вклучувајќи ракавици, кутија за складирање, сет на тапа

Упатства за инсталација 2320200

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW славини за миење садови за бања со плукав плунка

 

WOWOW чешми за миксер за бања со вртлив излив-1 WOWOW чешми за миксер за бања со вртлив излив-1 WOWOW славини за миење садови за бања со плукав плунка

Оваа славина од не'рѓосувачки челик 2320201C на мијалникот завршува со својот елегантен распоред.
100% ново ново пакување!
Покажете го дизајнот со овој класичен белег.
Овој додаток за поставување поставува најголеми стандарди во изработката и дизајнот.
Навистина голема и тешка изработка.
Стандардните DIN конектори го прават производот едноставен за градење и едноставен за употреба.
Едноставен за инсталирање, дури и за лаиците.
ДИН стандардна редовна врска 3/8 инчи.
Ексклузивна обработка на оваа имплементација.

спецификации:
Вид на приврзаност: додатоци за бања

Број на џебови: една дупка
Количина на рачки: вие управувате
Излез: се врти 360 °

Ладно и топло копче: Да
Материјал: гума од не'рѓосувачки челик + керамички филтер + Инженерно цевки од не'рѓосувачки челик и позлатени позлати
Третман на површинска материја: позлатена површина

Дијаметар на врската на цревото: 3/8
Сини и пурпурни цевки за топла и ладна вода

10-нивоа на галванизација на површината, филтрирање на заштеда на вода, филтер за пена, помека вода, повеќе заштеда на вода, поефикасно

Три излезни чешми, фино бакарно тело, јадро од керамички вентили, без капење за 10,000 пати.
Полиран дизајн на украс за да го направи производот поубав, црево плетенка од нерѓосувачки челик 304.

спецификација

заврши

хром

Производител

Леле

точка Тежина

2.42 фунти

пакет Димензии

X x 12.17 8.54 2.95 инчи

материјал

нерѓосувачки челик

Облик

криви

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Поставено на површината

Достигнување до излета

6.3 инчи

Тип на испирање

Двојна

Поставување на рачката / рачката

Лево и десно

Нема коментари сеуште.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X