Барај Барај Мапа

WOWOW Вода за полнење на црн тенџере за топла и ладна вода што ја преклопува кујната тапа

(1 клиент преглед)
долари110.99
производи:
33
Осврти:
1

Amazon CAD

Професионална кујна тапа, wowowfaucet специјализирана за производство на тенџере, нарачајте сега!

Упатства за инсталација 2311400D

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

5WOWOW славина за полнење на црн сад за славина за кујна со топла и ладна вода

WOWOW Вода за полнење на црн тенџере за топла и ладна вода што ја преклопува кујната тапа WOWOW Вода за полнење на црн тенџере за топла и ладна вода што ја преклопува кујната тапа WOWOW Вода за полнење на црн тенџере за топла и ладна вода што ја преклопува кујната тапа

Кујна тапа на mountид за полнење со 2 тенџере 2311400D е топла и ладна, со ротација без 360 ° и виткање. Кога не е во употреба, може да се свитка на идот за да заштедите простор.
Здрав безбоен, одличен меур, повеќеслоен филтрација, вода за омекнување, доказ за прскање

Опис на производот:

Ладна и топла славина за полнење на тенџере со два отвори; распон на јазот: 5.9 ″; должина: 13.1 ″; редовен приклучок за нас: 1/2 ″ nps во 1/2 ″ npt
Безбедна структура од олово: цврсто месинг тело со сјајна внатрешна површина, секоја паѓа што поминува низ филот за пупки е органска и благосостојба, нема штетна супстанција
Заштедете простор: двајца управуваат со виткање на -идниот стил, оставаат доволно простор и простор, двојните споеви на оваа тапа и вртењето на 360 степени додаваат поголема предност

Црна обвивка: славина за кујна во класичен и низок клуч изглед лесно може да се спои со вашата современа лента, симболизација на елеганција и практичност, совршена како комерцијална славина, славина од кујна во ресторан

спецификација

Тежина

4.69 фунти

пакет Димензии

X x 19.8 7.9 5 инчи

Боја

Црна

Заврши

Бранеа

материјал

нерѓосувачки челик

Облик

прав

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Wallиден

Тип на испирање

Двојна

Рачка со материјал

Метал

користење

Комерцијален / станбен

 1. G *** yЈули 29, 2020
  US

  Едноставно, го ставив викендов. Го купив оној што има секое ладно и топло приклучување.
  До денес .... што работи убаво! Поставувањето не беше премногу проблематично и се чини дека е многу цврсто!
  Јас навистина го ставив ова во мојата кучешка одгледувачница за да биде поедноставно да ги полнам контејнерите со вода за кучиња и покрај тоа да ги полнам нашите кофи за џогер. Сакав ладна вода за кучешки и врела вода за кофи.
  Ова напори одлично! Го ставив на околу 24 инчи од земјата и навистина работи убаво! Нема дополнително влечење вода од кујната! Се протега околу 2 стапки, така што е едноставно да се пополни секаков вид контејнер. Дополнително, вредноста беше убава во споредба со различните славини за полнење тенџере! Ова може да ги направи нашите животи поедноставни и се чини многу добро и може да биде многу цврсто! Јас би му предложил на некого и би купил уште еднаш!

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X