Барај Барај Мапа

WOWOW Центар за бања со бања со центар со дренажа со црно мат

(20 customer reviews)
долари59.99
производи:
67
Осврти:
20

Амазон САД Амазон CA

Машини со таблети од бања со мат и црна 2, се карактеризираат со функционалност и современ дизајн во 1. Со 3-годишна гаранција. Купете ги нашите маркички со славина од Бања во бања сега!

Упатства за инсталација 2321400B

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

 

Вода за бања со мат црна 2 рачкас 2321400Б

Како што многу луѓе избираат за сребрена или хромирана славина за бања, можете да направите масовна модна изјава со мат црна славина од бања. Оваа боја не само што и дава елегантен и ексклузивен изглед на вашата бања, туку и мат-црната боја е суптилна и класична. Не случајно, мат-црната стана современа класична боја кога станува збор за дизајнот на бањата. Мат црната е тренд кој воопшто нема да дува брзо. Мат-црната завршница на славината за бања може да даде модерен допир на секоја бања.
Може да се потцени фактот дека славините за бања се една од најважните карактеристики во секоја бања во однос на стилот. Иако славините за бања се мали, луѓето имаат тенденција да се фокусираат на славините на бањата бидејќи нивниот вид автоматски се привлекува кон овие фокусни точки. Затоа славините за бања можат да направат или да ја расипат секоја бања. Чешмите за бања имаат можност да ја подигнат бањата. Едноставна или минималистичка бања може да добие масовно подигнување со стилски славини за бања. Стилскиот класичен ретро дизајн на оваа славина за бања WOWOW ја прави вашата бања помодерна одеднаш. Тапа за бања, мат црни 2 рачки WOWOW е една од овие славини за бања што навистина може да го смени вашиот декор за бања.
Мат црна бања со бања со 2 рачки 
Стилот е една работа, но функционалноста може да биде дури и поважна. На дневна база ја користите вашата бања неколку пати и сакате вашата бања да ви служи на начин што ја поддржува вашата дневна рутина. Тоа важи без сомнение за функциите како туш и када. Но, најверојатно го користите мијалникот за бања дури и повеќе од другите карактеристики на вашата бања. Затоа треба да посветите уште поголемо внимание на овој аспект на вашата бања. Покрај удобен мијалник, славината за бања ги поставува сите потребни функционалности.
Тапа за бања, мат црни 2 рачки на WOWOW гарантира одлично искуство со вода. Оваа мат црна 4-инчна славина за бања има 2 рачки. Со овие рачки можете да ја прилагодите температурата и брзината на водата чекор постепено на вашите потреби. Високиот лачен излив ви дава доволно простор помеѓу изливот и мијалникот во вашата бања со цел удобно да ги миете рацете или да го исплакнете лицето. Растојанието е 4.4 инчи и нуди доволно простор. Следствено, не треба да се борите со ограничен простор како со славина за бања со низок лак.
Пред сè, ротирачката млазница на тапа за бања, мат црни 2 рачки на WOWOW, нуди ротација од 360 степени за практично користење. Тапа за бања, мат-црни 2 рачки, има испуштање прачка за подигање во иста црна мат-боја за да формира едно единство со мијалникот за бања. Удобно е лесно да се отвори и затвори овој склоп за одвод со интегрирана рачка на задниот дел од оваа славина за бања.
Првокласна тапа за бања, мат црна 2 рачки 
Покрај своите современи и смели дизајни, WOWOW е главно познат по своите високи стандарди за квалитет. Бидејќи ги турка овие стандарди за квалитет од таблата за цртање директно во нивната ултрамодерна фабрика, секој помал дета detail од оваа славина за бања е максимално оптимизиран. Тоа ви дава висококвалитетна славина за бања што добро ќе ја служи својата цел и гарантира долготрајност на животот.
Издржливиот крак на мат-црни 2 рачки на славината за бања на WOWOW е изработен од цврст месинг материјал бидејќи тоа гарантира оптимални перформанси и најдолга издржливост Исто така, конструкцијата е изработена од цврст бакар и завршена со легура на цинк. Не треба да се грижите за проблеми со корозија поради овие материјали. Покрај тоа, оваа славина за бања е без олово за да го заштити вашето семејство максимално. Разликата во овој квалитет ја чувствувате веднаш кога ја држите. Оваа црна тапа од бања, мат-црни 2 рачки е отпорна на дамки, исто така. Затоа е лесен за одржување. Тоа е она што го добивате кога купувате висококвалитетна славина за бања.
Економична тапа за бања, мат црна, 2 рачки 
Премиум керамички диск во внатрешноста на оваа дизајнерска славина за бања во мат црна боја ја прави водата да тече непречено и да не капе. Изливот на оваа славина за бања содржи аератор на АБС. Со овој иновативен аспект ќе можете да заштедите на потрошувачката на вода и да помогнете и во зачувувањето на водата. НСФ-сертифицираниот вентил непречено се врти за да ви понуди максимална удобност. Касетата со висок квалитет е тестирана на 500,000 циклуси на вода, а сепак работеше оптимално. И ова по уште економична цена!
Бидејќи производствениот процес на WOWOW е високо стандардизиран и автоматизиран, WOWOW може да ја понуди оваа висококвалитетна тапа за бања, мат, црни 2 рачки по многу економична цена. Заедно со ефикасна и рентабилна набавка и употреба на материјали, WOWOW масовно штеди на трошоците за производство. А сепак, без да се изгуби главната цел да се произведуваат производи со висок квалитет надвор од видното поле. WOWOW гарантира дека нема да најдете славина за бања со ист квалитет по пониска цена отколку што нудиме.
Лесен за инсталирање и лесен за одржување 
Оваа тапа за бања во мат црна боја со 2 рачки е лесна за инсталирање сами, без професионалец. На овој начин можете дури и да заштедите повеќе со тоа што самите ќе ја инсталирате оваа тапа за бања, мат-црни Чешмата за бања од 2 инчи одговара на секое поставување со 4 дупки. Тапа за бања, мат-црни 3 рачки, има комплет додатоци за да се инсталира парче торта, вклучително и цевка за вода, одвод на прачка за подигнување и плоча за палуба за лесно поставување.
Со чешма за бања, мат-црни 2 рачки WOWOW, ќе ви се обезбеди чешма за бања што ги надминува сите стандарди на индустријата. Оваа славина за бања ќе можете лесно да ја одржувате, додека остатоците од тврда вода можете да ги отстраните со нежен допир на прстите. Бидејќи оваа славина за бања е лесна за чистење, можете да продолжите да ја користите тапа за подолг период, гарантирајќи високи стандарди за вода. WOW не за ништо обезбедува 3-годишен гарантен период за да се гарантира изведба на неговата славина од мат, црни 2 рачки.
Предностите на славините со магла од тапа во бањата, накратко: 
 Дава фактор на вуј во секоја бања
Уникатен мат црн дизајн
 славина со висок лак за да се понуди многу простор
 Нежните и капки без капе
 високи перформанси
 Изработени од високо квалитетни месинг материјали
 Лесен за чистење и лесен за одржување
 3-годишна гаранција

 

 

спецификација

Тежина

2.53 фунти

Димензии на производот

X x 6 2.2 7.5 инчи

Боја

Црна

Заврши

Мат црна

материјал

Метал

Постапка за вградување

Поставено на површината

Број на дупки

3

Висина на плукање

4.4 инчи

Достигнување до излета

5.2 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево десно

Вклучени компоненти

Подигнете прачка исцедете

 1. Б *** м Март 26, 2019
  US

  Апсолутно LOУБИ ја оваа славина. Не можете да ја победите оваа цена и квалитетот е фантастичен.

 2. M *** t-2020 03 20-
  US

  Го обожавам изгледот на оваа славина. Направи огромна разлика во изгледот на бањата. Многу разумна цена.

 3. *** с2020-03-22 САД
  US

  Прекрасни славини. Силно ги препорачуваме. Голема вредност

 4. G *** а-2020 03 25-
  US

  Навистина задоволен од овој производ - тој е исклучително квалитетен и лесен за инсталирање. Инструкциите се со starвезда напред, сè што ви треба (минус клучеви) доаѓа во пакетот, а крајниот производ изгледа одлично! Сакам како артикулира излив!

 5. E *** d-2020 03 26-
  US

  Изгледа одлично, одлично функционира. Getе добиев повторно.

 6. L *** e-2020 03 28-
  US

  Многу елегантен, лесен за инсталирање. Loveубов што вртливата вртливата

 7. F *** i-2020 03 28-
  US

  Го нарачав ова и ја добив црната славина за бања таа вечер инсталирана за половина час многу убава надградба. Ви благодарам.

 8. B *** y-2020 03 29-
  US

  убав изглед и водоводџија со добра цена рече дека тоа е убава славина и добар квалитет за цената

 9. J *** e-2020 04 01-
  US

  Мојот водоводџија рече дека оваа славина на две рачки е многу лесна за инсталирање. Притисокот на водата е многу добар, особено топла вода. Ми се допаѓа што изливот се врти и сега можам да ги полнам работите во бањата и да не морам да одам во мојата славина на кујна со висок лак.

 10. J *** n-2020 04 02-
  US

  Лесно е да се инсталира, се чини како добар квалитет и многу убаво! Изгледа многу богато и исти.

 11. E *** x-2020 04 04-
  US

  Ми се допаѓа оваа славина за бања, две рачки, многу елегантно изгледа скапо и беше лесно да се инсталира

 12. *** с-2020 04 06-
  US

  Сигурна количина и модерен дизајн на оваа славина. Совршено одговара во домашна бања

 13. Е *** n-2020 04 10-
  US

  Одлично ажурирање на бањата. Елегантен дизајн, инсталиран брз и лесен.

 14. Е ***)-2020 04 11-
  US

  Отпрвин бев малку тешка (поради недостаток на искуство). Мојот водоводџија ми помогна. Се согласувам дека неговата цена е неверојатна, дефинитивно изгледа скапо и квалитетот е одличен. Многу препорачливо да се купи! !

 15. G *** k-2020 04 15-
  US

  Имав мајстор кој ги инсталираше моите, но тој рече дека тие се прилично лесни за инсталирање. Таа веднаш ја трансформираше мојата бања во модерен изглед по кој сакав.

 16. N *** e-2020 04 18-
  US

  Префект - оваа славина за бања е добро спакувана и е квалитетна

 17. J *** m-2020 04 20-
  US

  Работи навистина добро, славина многу модерен изглед

 18. S *** l-2020 04 25-
  US

  Сакајте го изгледот и перформансите на оваа славина. Потокот на вода е одличен! Ми се допаѓа што славината може да се помести рамо до рамо. Дефинитивно би купил повторно!

 19. w *** o-2020 04 26-
  US

  Ажурираниот изглед на постариот мијалник и поголема висина дава повеќе простор за проток на вода. Одлична вредност за парите!

 20. w *** o-2020 04 28-
  US

  Оваа славина е лесна за инсталирање. Изгледот е исто така многу убав. Прифатлива цена

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X