Барај Барај Мапа

WOWOW тапа за бања со хром со склопување на дренажа

(23 customer reviews)
долари70.99
производи:
51
Осврти:
23

Амазон САД

Снабдувајќи стил, перформанси и достапност, колекцијата wowowfaucet е најдоброто надополнување за секоја бања. Максималната брзина на проток од 1.2 g во секунда ќе помогне да се зачува водата. Касетата со вентил на керамички диск обезбедува животен век на функционалност без капе, заедно со металната брзина на поврзување на металот, го прави поставувањето побрзо од кога било. Фантастичен избор за секојдневно тоалет нас

Упатства за инсталација 2321400C

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

4-инчна тапа за централна бања 2321400C Висина: 7.5 ″; Висина на излив: 4.4 ″; Големина на дупка: 25 - 38 мм 1 - 1.5
Вентилатор за бања на Chrome Chrome: луксузен хромиран крај, рефлексивен изглед во форма на огледало, совршен за современа декорација на бања, куќа за изнајмување натпревари, станови, стан, бања, комерцијална употреба, одморалиште
Вода за двојни рачки со слив: распоред со 2 рачки, едноставен за прилагодување на температурата и волуменот, Повисокиот лак за лак ви обезбедува многу дозвола под измет
Висок квалитет: NSF керамички диск обезбедува без истекување, трајна материја (SS201 и цинк метал), ABS аератор за снабдување со ABS непречено и нежно проток на вода

спецификација

Заврши

Chrome

точка Тежина

2.51 фунти

Димензии на производот

X x 2.2 6 7.5 инчи

Боја

Брусен никел

Постапка за вградување

Монтажа на палубата Центрсет

Број на дупки

3

Број на рачки

2

Опис на гаранцијата

5 ГОДИНИ ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА

 1. A *** e-2020 03 28-
  US

  Одличен дизајн, елегантен и модерен изглед. Големиот пораст на славината го насочува протокот на отпад во просторот за миење на рацете или главата.
  Само посакувајте да направат славина за кујнски мијалник во ист дизајн.

 2. A *** e-2020 03 29-
  US

  Одлична славина и цена. Лесно е да се инсталира.

 3. L *** d-2020 04 02-
  US

  Го обожавам изгледот на оваа славина. Направи огромна разлика во изгледот на бањата. Многу разумна цена.

 4. L *** l-2020 04 05-
  US

  совршен за мојата бања. Нема повеќе протекување Изгледа класично. Работи одлично и вклучете вода лесна и мазна.

 5. A *** w-2020 04 05-
  US

  Многу задоволен од цената, квалитетот и стилот, се појави со водовод и ракавица, ќе добијам уште еден за мојот друг мијалник ако ми умре.

 6. M *** n-2020 04 05-
  US

  Лесно е да се инсталира, се чини како добар квалитет и многу убаво! Изгледа многу богато и исти.

 7. D *** d-2020 05 05-
  US

  Толку убаво, имавме одреден проблем со инсталирање на мозоци, но услугата за клиенти беше неверојатна и тие ни помогнаа веднаш!

 8. G *** e-2020 05 05-
  US

  Не беше многу тешко да се инсталира: чекор-по-чекор упатствата се јасни и сите парчиња се вклопуваат совршено добро , изгледаат одлично и толку лесни за употреба - за разлика од старите славини што моравме да ги видиме поради лошата инсталација и корозија. Куќата што ја купивме имаше прилично мали мијалници во главната бања; овие не се над искажани и многу добро одговараат на просторот.

 9. C *** e-2020 05 07-
  US

  Чешмата е одлична. Јас би препорачал да купувате различни ореви од славина, оној што е предвиден е ужасен, тие не се нишкаат лесно и се олеснуваат уште полесно.

 10. Јас *** n-2020 05 10-
  US

  Ни се допаѓа изгледот на овој аспект и вградениот квалитет е пристоен за цената, но нашиот одвод не работи правилно со што е невозможно да се затвори и да се има мијалникот полн со вода.

 11. P *** s-2020 05 20-
  CAD

  Многу добро. Изгледа одлично. Добар удар за пари!

 12. L *** y-2020 06 01-
  CAD

  Тапа е лесна за инсталирање и изгледа одлично! Тоа е прилично тешка должност за цената. Поп-ап стоперот е друга приказна. Мал е, главно пластичен и многу тешко да се прилагоди. Мораше да купам подобар квалитет и да го заменам вклучениот мозоци.

 13. A *** y-2020 06 04-
  US

  Сакав кран за бања на моите момчиња и ова е ИТ !! Навистина е многу убаво. Исто така, се врти, што не знаев. Само што го инсталиравме, но се чини дека е одличен квалитет!

 14. L *** k-2020 06 16-
  US

  Лесна инсталација и исто толку добра како Делта што ја замени. Изгледа многу премиум, иако по нерѓосувачки по изглед е од бранетиот никел

 15. M *** l-2020 06 18-
  US

  Изгледа одлично и го направи нашиот мал RV мијалник МНОГУ покорисен.

 16. Јас *** р-2020 07 03-
  US

  Сигурна количина и модерен дизајн на оваа славина. Совршено одговара во домашна бања.

 17. G *** d-2020 07 03-
  US

  Ние ги сакаме овие славини

 18. М *** ж-2020 07 10-
  US

  Користете за главна спална бања. Лесно е да се инсталира, има јасни упатства. Изгледа убаво со аранжман за бања.

 19. F *** e-2020 07 16-
  US

  Беше многу убаво да се стави во бањата на моите мајки.

 20. H *** n-2020 07 19-
  US

  Го сакам изгледот, тој изгледа повеќе отколку што чини. Рачките се вртат мазни. Одлично се одвива pop-drain.

 21. O *** s-2020 07 24-
  US

  ова е прекрасна славина што ја комплиментираше мојата бања убава многу добро дизајнирана и вреди за цената што ја купив втората задоволна со овој производ

 22. S *** d-2020 07 30-
  US

  Не само што оваа е една од најубавите славини што ги имав, мојот сопруг рече дека е прилично лесно да се инсталира и спецификациите се како што се рекламираат. Продавачот на славината го имаше производот за нас во рекордно време и беше многу одговорен. Не само што сум сопственик на куќа, туку сум и реактор. Би го препорачал овој производ и продавачот на кој било од моите пријатели и клиенти на недвижнини.
  Ви благодариме за одличната услуга за клиенти и фантастичниот производ!

 23. O *** t-2020 07 30-
  US

  Не очекував славина од овој квалитет за оваа цена. Никогаш порано не сум чул за оваа марка и бев многу импресиониран од квалитетот кога пристигна ова. Сите делови од месинг внатре, многу тешки, без пластични, лесни за инсталирање, дури и делот за одводнување беше добро дизајниран. Тоа е копче за работа. Тоа најтешко беше да се извади стариот мозоци. Мојот сопруг не е практичен човек и го имаше стариот, новиот и сè што беше ставено на помалку од еден час. И најдобриот дел - нема повеќе слаба славина !! Едвај чекам да ја видам мојата следна сметка за вода!

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X