Барај Барај Мапа

WOWOW славина за мијалник на кујната Хром со распрскувач

(37 customer reviews)
долари77.99
производи:
70
Осврти:
37

 

Купете ја Единствената рачка за кујнски тапа има автоматска функција за повлекување. Функцијата на повлекување на чешмата за влечење главно се постигнува со гравитација на топката (исто така позната како гравитационен блок и гравитационен чекан).

Упатства за инсталација 2310800C

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

 

Повлечете ги славините за миксер во кујната 2310800C
Дали барате класичен хром повлечете ја славината во кујнскиот миксер? Не бара повеќе! WOWOW ви нуди една од најдобрите класични, но сепак современи славини за миксер од кујната што ќе ги најдете на пазарот. Нејзината вредност за парите не е оспорена, бидејќи WOWOW знае како да направи високо квалитетни чешми за миксер за кујна по многу прифатлива цена. Освен тоа, неговиот уникатен дизајн го прави приемникот на WOWOW во кујната. Кога сте избрале за класичен дизајн на кујна или модерен кујнски дизајн, оваа долна славина од миксер ќе се вклопи токму во неа.

Секој пат кога дизајнерите на WOWOW успеваат да дизајнираат спуштени славини од кујнски миксери кои ги воодушевуваат повеќето луѓе. WOWOW сака само да дизајнира славини за миксер за кујнски привлечни око кои прават разлика во која било кујна. Некои луѓе го потценуваат влијанието на чешмите за миксер во кујната, бидејќи тие прават огромна разлика во секоја кујна. Слупките за миксер во кујната можат да додадат посебен допир во секоја кујна. Дизајнерите на WOWOW се многу свесни за ова. Не за ништо, славините од миксер од кујната на WOWOW се продаваат на клиенти од целиот свет.

Практични влечете славини во кујнски миксер
Влечените славини на миксер во кујната на WOWOW ја карактеризираат предноста дека цревото за вода лесно може да се извади од чешмата за миксер во кујната. Ова обично ја зголемува вашата област за испирање со уште 15 до 23 инчи. Влечното црево за вода што може да се повлече може лесно да се извади, за драматично да ја зголемите областа за перење. Секој агол на мијалникот од вашата кујна, порано беше потешко да се постигне со вашата статичка чешма за миксер, сега може лесно да се исчисти. Цревото за вода може да се извлече лесно и по неговата употреба, автоматски ќе се повлече во првобитната положба.
Друга одлична карактеристика на практичните славини на миксер во кујната на WOWOW е вртливата вртка која може да се движи 360 степени. Ова ги прави овие славини за миксер во кујната, особено идеални за двојни мијалници во кујната. На овој начин е лесно да се смени од еден мијалник во кујна во друга. Се чувствува мазно да се работи со овие славини од миксер во кујната, бидејќи WOWOW користи висококвалитетни материјали во чешмите од миксерите во кујната. Ја забележувате разликата веднаш кога работите чешма за миксер од WOWOW.
3-режим повлечете ги славините за миксер во кујната
Допретените славини во кујната на WOWOW може да управуваат со една единствена лост со висок квалитет. Топла и ладна вода може да се меша со само една рака додека не се постигне идеалната температура. И тоа важи и за волуменот на водата. На овој начин секогаш ќе ја задржите едната рака слободно да извршувате други кујнски задачи. Керамичкиот кертриџ без капе гарантира оптимални перформанси. Поради запечатување, рачката се врви непречено и обезбедува долготрајна употреба без капнување на вода или истекување. И пред сè, исто така гарантира точна и постојана контрола на температурата на водата без никакви реакции.
Слупките за миксер од кујната на WOWOW нудат три-функционална славина од кујнски миксер. Освен редовниот режим на вода, може да изберете и за режимот на прскање или за аква-лопатката. Овој режим на аква-лопатка ви обезбедува многу силен млаз со вода, кој лесно може да ги исплакне сите остатоци од храна од плочи или самиот мијалник на кујната. Оваа функција е единствена на пазарот и дефинитивно е предност на влечените славини во кујната на миксер од WOWOW во однос на другите славини од миксер во кујната. Едноставно можете да ги менувате функциите на вода со допир на копчето, што лесно се поставува на главата за прскање на чешмата за миксер во кујната.

Висококвалитетни славини за миксер во кујната
Како што споменавме порано, WOWOW е добро запознаен со важноста на квалитетни славини од миксер во кујната. Затоа WOWOW користи висококвалитетни материјали кои ги надминуваат целокупните стандарди во индустријата. Размислете за премиум процеси на галванизација на површината, светски познати фитинзи како Neoperl аераторот и цврсти метални материјали. Само за да се осигурате да користите најдобар перформанси за долго време. Затоа, WOWOW исто така може да ви понуди 3-годишна гаранција на производот при славините на миксер од кујната. И пред сè, во WOWOW сме сигурни дека ќе продолжите да се враќате кај нас, бидејќи повеќето од нашите клиенти остануваат лојални клиенти за живот, заради возвишената вредност за парите што ги нудиме.
Отстранливата глава за туширање од висококвалитетните славини за миксер во кујната е лесна за отстранување или замена. На овој начин можете лесно да ја исчистите и одржите главата на распрскувачот на овој миксер и да ги отстраните сите остатоци од тврда вода што се собираат во времето. Допрените славини на кујната на WOWOW се особено погодни за системи со висок притисок. Флексибилното црево за вода со силициум гел затоа нуди и непречена работа и долг животен век.

Инсталирање на славините за миксер од кујната
Влечените славини во кујната на миксерот од WOWOW може да се инсталираат во куќиште од кујна 1 или 3 дупки. Допрените монитори во кујната, поставени на палубата, се испорачуваат со комплетен комплет за инсталација. Со металната плоча поставена на покривната плочка, сите дупки се покриени, така ќе ви се обезбеди естетски инсталиран влез за славина во кујната. За да можете сами да ги инсталирате овие чешми-миксери, сите хардвер е вклучен во пакетот. Можете да завршите со инсталирање на славините за миксер во кујната како ветре. Со собранието видео можете лесно да ја завршите инсталацијата за помалку од 30 минути. Ова ќе ви заштеди скап водоводџија!
Покрај комплементарниот 3-годишен гарантен период што WOWOW ви го нуди кога ги купувате овие славини од миксер во кујната, WOWOW ви нуди и 90-дневна гаранција за враќање на парите. Ако не би ве импресионирал од вредноста за парите што ги добивате со купување на овие славини за миксер, ќе можете да ја вратите славината за миксер во кујната без никакви проблеми. Getе добиете целосна наплата без било какви прашања.
Предностите на славините на миксер во кујната накратко:
· Дајте ву-фактор на секоја кујна
· Класичен и сепак современ дизајн
· 3 режими на вода, вклучително и аква-сечилото под висок притисок
· Направено од високо квалитетни материјали
Вклучувајќи комплет за инсталирање
· Лесен за чистење и лесен за одржување
· 90-дневна гаранција за враќање на парите
· 3-годишна гаранција

спецификации

SKU: 2310800C категории: , Тагови: , ,

спецификација

Тежина 2.5 кг
димензии × × 54 28 7 см
СТИЛ

Современ, модерен

Заврши

Chrome

Висина на плукање

6.89 инчи

Достигнување до излета

8.8 инчи

Тип на испирање

Три режими: Режим на чистење / Режим на поток / Режим на прскање

Број на дупки

1

Должина на цревото

1.8 метри

Должина на продолжување

0.5 метри

Кол

1

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка

Облик

криви

материјал

Не'рѓосувачки челик / легура на цинк / месинг

Опис на изведбата

Допрете миксер / Три функции за контрола на водата

Профил на приклучок

Монтажа на палуба со една дупка

Вклучени компоненти

Славина за кујнски мијалник; 50 см црева за топла и ладна вода; Повлечете распрскувач надолу; Палуба плоча; Додатоци за монтирање

 1. Госпоѓица-2020 04 03-
  US

  Го добив ова за да ја замениме нашата кратка / ниска славина од славина, тешко сме да миеме саксии кои се високи / високи и сè е добро. жешко и не го сакам затоа што имам деца, па го поврзав синото црево со врелиот вентил, црвеното црево со ладниот вентил .. сè друго е добро, навистина одлично купување.

 2. R *** y-2020 04 07-
  CAD

  Треба да ја сменам старата славина на кујната, цената е добра, затоа купив без двоумење. Распрскувачот за влечење и 3 поставки се фантастични! Многу задоволна зделка!

 3. A *** l-2020 04 08-
  US

  Изгледа и се чувствува многу убаво.
  Само што завршив со инсталирање на кран во мојата кујна. Лесно е да се инсталира и нема потреба да се јавувате професионалец. Лесно се влече млазницата за прскалка надолу и оставете ја да се врати назад во рачката. Само што се случи, моите врски за снабдување се со иста големина како оваа единица. За цената, тоа е многу добро.
  Споредувајќи ја оваа славина со големите имиња како Морн, Делта, итн., Чувството и изгледот се споредливи. Оваа славина е лесна за контрола на притисокот и температурата на водата.
  Навистина ми се допаѓа!

 4. C *** a-2020 04 10-
  US

  Тоа е добра зделка и квалитетот е добар како и поскапите славини. Ние ја инсталиравме оваа славина на кујнскиот мијалник. Беше лесна инсталација и оттогаш се изведува беспрекорно. Завршницата е многу лесна за чистење, се спротивставува на гребнатинки. Има добра поставка за распрскувач, а распрскувачот работи и одлично, нема протекување или виси долу. Ни се допаѓа оваа нова славина.

 5. M *** y-2020 04 12-
  US

  Откако ги прочитав сите прегледи, решив да ја испробаме оваа славина. За $ $ се чинеше дека вреди шансата. Леле! Ние сме толку задоволни од оваа славина. Сè уште не можам да верувам во квалитетот на цената. Јас би ја препорачал оваа славина на секој што сака да ја надополни дали има буџет или не. Одлична вредност, одличен изглед. Одлична функција.

 6. A *** k-2020 04 14-
  US

  Одлична славина за одлична цена! Купив славина за свекор ми неодамна од продавница за градежни работи во голема кутија за околу два пати поголема од цената на оваа славина. Јас дефинитивно можам да гарантирам дека квалитетот на оваа славина и леснотијата за инсталирање беше подобар од претходниот што го купив. Доаѓа со водни линии - секогаш заменете ги вашите водни линии !!! Исто така, прицврстувањето на тежината беше лесно да се инсталира. Генерално, многу среќен со славината.

 7. F *** d-2020 04 15-
  CAD

  Мојата куќа се реновира, затоа ми треба оваа славина. Инсталиран пред неколку дена. Работи како што се очекуваше. Ништо за жалење Тоа е толку едноставен производ, но работи одлично! Навистина ослободува многу простор на тезгата кога само сакам да измијам сад или два или за предмети што не се безбедни за миење садови.

 8. K *** y-2020 04 21-
  US

  Бев малку скептичен по цената и фактот дека не беше бренд со големо име. Јас секогаш сум преплашен од кршење на ефтини уреди поврзани со водовод, бидејќи ќе потрошите илјадници за да ја поправите штетата што може да ја заштедат дополнителни 20 или 30 долари. Сепак, ова е одличен производ! Мојата стара славина на брендот Американ Стандард се скрши на навојниот врат, од 'рѓа. Заптивката сигурно протече веќе некое време, а завртките се соблекоа и врз мене. На крајот морав да ги исечам старите водови и да го скршам остатокот од славината за да ја извадам. Тоа беше некаков кошмар и се надевав дека тоа не го претскажува она што сакав да го издржам. Но, тоа не беше. Инсталирањето на ова беше мазно пловење и лесно. Мојот мијалник има поставување во три дупки, така што ја користев основната плоча. Ми се допаѓа заобленицата од пена на основните плочи наместо тенки пластични што обично ги добивате. Додека ги навртував работите, можете да видите дека пената навистина ги запечатува работите и исчезнува од видното поле. Сигурен сум дека ова нема да 'рѓоса како мојот стар. Исто така, навистина ми се допаѓа финишот, тој не рекламира дека е отпорен на дамки, но навистина не добива дамки од вода или отпечатоци од прсти. Можеби затоа што е нерѓосувачки и не е никел? Не сум сигурен, но тоа беше убаво да се види и неочекувано во оваа цена.

  Единствена грижа што ја имам е кога ќе го повлечам изливот за да ги измијам садовите дупчеста славина / мијалникот малку. Ова може да се должи на тоа што мијалникот е тенок нерѓосувачки, исто така. Јас не сум груб во однос на моите работи, па затоа не сум премногу загрижен, но тоа е нешто што го чувам во задниот дел на мојот ум кога правам јадења. (Бидете внимателни за секој случај.)

  Би го препорачал ова на секого! Зошто да потрошите 100 150 200… XNUMX XNUMX долари на славина во големата продавница за кутии, кога може да го набавите ова за дел од цената ??

 9. S *** e-2020 05 04-
  US

  Пред да го купам овој производ, прочитав број на прегледи за лоши искуства од други клиенти кои го донеле овој производ. Сепак, решив да пробам и досега (само 3 дена употреба) сè работи одлично, без проблем да протекува.

  Willе признаам, малку се борев со инсталацијата, но тоа не беше виновно за овој производ. Инструкциите беа многу јасни, јас само имав кошмар кога сите стари мои водоводи беа исклучени и отстранети. Откако ја поминав таа пречка, новата инсталација на славината беше многу лесна.

  Што се однесува до перформансите, широката глава за прскање има голем притисок за мене. Сепак, притисокот врз поставката за „поток“ изгледа малку слаб. Не знам дали ова е проблем со славината или моето водоснабдување. Во секој случај, тоа не претставува огромна грижа бидејќи претпочитам да го одржувам на широко поставување на спреј и онака.

  Како и да е, во целина го оценив овој производ високо заради вредноста, лесната инсталација и одличниот изглед. Ако имам какви било проблеми во иднина, ќе го уредувам мојот преглед за да го одразувам со ажурирања.

 10. M *** e-2020 05 19-
  US

  Ако изнајмувате место, ова е одличен начин за ажурирање од стандардната славина на мијалник, што обично не е одлично, што доаѓа со изнајмување. Може да ја вратите старата славина пред да заминете. Оваа тапа беше супер лесна за вклучување, на Хаби не му требаше воопшто време. Нашиот мијалник што доаѓаше со кујната немаше распрскувач и краток излив кој седеше многу близу до внатрешноста на мијалникот, па дури и ако мијалникот имаше само неколку садови, беше тешко да се мијат. Оваа славина се свртува НАЧИН повисоко, давајќи ни многу повеќе простор, плус има распрскувач што треба да биде стандард за сите славини / мијалници во модерните времиња. Дефинитивно беше менувач на игри, го правеше чистењето лесно и лесно се исклучува ако се иселиме од изнајмувањето и сакаме да го вратиме депозитот.

 11. S *** y-2020 05 22-
  CAD

  Го купив ова за да надополни некои надградби за изнајмување.
  Обично таквите славини за повлекување се 100 американски долари + од хомедепот и Лоус, па затоа бев скептичен дека ова би било квалитетно.

  Морам да кажам дека сум многу импресиониран од квалитетот на парите, тежината е многу голема за да се повлече славината назад. Двата режима работат фантастично, но копчето за пауза има некое удар што може да го слушнам како притисок во цевки, но не е доволно што јас сум загрижен за тоа.

  Металната конструкција е многу импресивна во оваа цена и ниедна компонента не се чувствува кревка.

  Инсталирањето е лесно, само предизвикувачки дел се завртките што го прицврстуваат заптивката под мијалникот. Ако имате шрафцигер со напојување или лесна вежба, ова не е проблем.

  Генерално, ова е нешто што дефинитивно ќе барам да го купам повторно за моите други изнајмувања, под претпоставка дека овој ќе го издржи тестот на времето!

  Купив втор за другата единица, инсталацијата беше супер лесна и траеше околу 30 мин со вежба за напојување за да ги затегнем завртките за монтирање под мијалникот.

 12. П ***)-2020 05 27-
  US

  Нашиот мијалник не е многу длабок и сакав полесен начин за полнење саксии. Навистина ми се допаѓа што има 2 поставки - поток и спреј! Јас го инсталирав ова (со прекини) нешто помалку од еден час. Јаката за заклучување има отвор што му овозможува да продолжи без да ги змии во цревата. Една убава карактеристика за инсталирање е цревата да бидат обележани со сина и црвена боја, што го прави ветерот. Гледав во продавници за кутии токму за овој тип славина. Цените на споредливи единици ги зголемуваа границите на мојот буџет. Оваа славина ги има сите карактеристики што ги посакував и е солиден добро изграден производ. Одлична цена, одлична славина и среќен сум што го купив ова!

 13. Б ***)-2020 06 04-
  US

  Сакам оваа славина лесно да се инсталира работи совршено одговара на мојот недовршен кујнски мијалник голема цена би сакал да купам друг како подарок.

 14. D *** n-2020 06 14-
  US

  Оваа славина беше наменета да облече привремена кујна додека ја реновираме нашата. Ние го сакаме толку многу што ќе го користиме во новиот простор. Многу цврста, квалитетна конструкција, без пластични битови. Доволно висок, многу лесен за инсталирање, лесен за употреба, со добра флексибилност од прскалката. И сето тоа за мал дел од цената на брендовите „име“, кои често се направени од многу пластика. Одлична славина за $ $.

 15. A *** s-2020 06 17-
  CAD

  Малку бев загрижен дека ќе изгледа како „ефтина пластика“, но не изгледа! Јас ја преработувам мојата кујна и славината изгледа одлично !!! Сакам што можам да го променам притисокот на водата, па дури и да го паузирам протокот на вода при сапунирање на садовите што заштедуваат вода и пари на сметката за вода. Имам двоен мијалник, така што е голем и удобен.

 16. A *** o-2020 06 24-
  CAD

  Ова всушност беше супер добра набавка. Тоа беше навистина лесно да се инсталира. Најтешко беше да се отстрани последниот термин, бидејќи беше толку стар и груб. Но, оваа опрема беше навистина елегантна, лесна за составување и веројатно ми требаше околу половина час најмногу, вклучително и чистење, за да се замени целата работа. Навистина задоволен од леснотијата на користење и можноста за префрлување од топло на ладно, функција за прскање и истегнување. Топката за тежина е паметна. Сакајте ја оваа технологија и како нашата иновација турка подобар и подостапен животен стандард.

 17. A *** e-2020 06 27-
  CAD

  Многу импресиониран од единицата. Завршувањето е прекрасно. Единственото нешто што треба да го коментирам е рачката е многу чувствителна и треба да се биде претпазлив при вклучување на кран бидејќи може да добиете малку повеќе сила отколку што е потребно. Инаку, јас сум прилично импресиониран од компанијата и понатамошното работење што го направија за нивниот производ. Дефинитивно би купил повторно ако некогаш е потребно.

 18. L *** l-2020 06 29-
  US

  Ја сакам мојата нова славина! Јас го инсталирав минатата ноќ. Не беше премногу тешко освен прицврстување на водоводите на тела. Ако можете, закачете се пред да ја ставите славината на место. Моето беше потешко да се направи, бидејќи просторот под мојот мијалник е многу тесен. Освен тоа, мина без проблеми и ја сакам новата славина!

 19. J *** t-2020 07 02-
  US

  Јас сум многу задоволен со овој производ. Лесно беше да се инсталира. Имаме мали деца и за нив е толку лесен за употреба. Ние, исто така, го следевме советот на колега рецензент и ги вклучивме топло / студените врски, така што жешкото би било да се турка назад и ладно да се повлече напред. Работи одлично и дефинитивно би го препорачал овој производ !!

 20. Б *** л-2020 07 06-
  US

  Веќе некое време сакав да ја заменам старата славина во кујната. Овој сет е апсолутно убав и работи толку добро! Беше малку незгодно маневрирање со инсталацијата (особено делот кога требаше да се затегнам до слив на мијалник - завршив да треба да побарам помош од некого), но на крајот го добив тоа и славината работи одлично! Ја сакам главата на чешмата што може да се повлече за прскање на слив на мијалник. Комплетот беше со пар бели памучни нараквици, иако не беа баш сигурни за што служат тие. Пакувањето беше многу убаво и јас бев многу задоволен од мојата набавка!

 21. J *** e-2020 07 09-
  US

  Јас навистина не очекував славина по оваа цена да биде толку добра. Гледам некои луѓе се жалат на пластичното чувство на материјалот. материјалот не чувствува луксуз, но тоа е она што можеме да го очекуваме за производ по оваа цена. Материјалот се чувствува како не'рѓосувачки челик, но полесен од тоа. Само времето може да одговори ако е издржливо. Тапа има глава што може да се продолжи како и повеќето други славини, но мислам дека не користеа пружина за да не се повлече главата толку брзо како другите. Сепак, сè уште работи добро. Производот пристигна во совршена состојба, амбалажата беше убава. Силно препорачајте ако барате прифатлива славина!

 22. H *** m-2020 07 13-
  US

  Само што се преселив во нов дом и стариот кујнски мијалник беше стар, изгребан и 'рѓосан. Откако сликав, ја ставив оваа нова славина. Му дава модерен изглед и го обожавам распрскувачот кој се повлекува. Лесно беше да се инсталира (само следете ги упатствата).

 23. A *** t-2020 07 17-
  US

  Ова е сè изглед и целата функција. Исто така многу привлечно. Преминувајќи од стандардната хромирана завршница, славина од кујна со две рачки, низок врат, до скоро спротивното е прекрасно! Цената е конкурентна. Лесно за маневрирање. Многу задоволен од оваа набавка.

 24. M *** a-2020 07 19-
  US

  убава, славина што работи добро
  Многу задоволен
  Дефинитивно би препорачал

 25. Е *** n-2020 07 22-
  Ерин Тревелјан

  Работи одлично. Прекрасна вредност за цената. Засекогаш сакав да ја сменам славината и оваа е функционална и изгледа убаво. Распрскувачот не виси. Само проверете дали тежината на бројачот е правилно поставена.

 26. D *** d-2020 07 27-
  US

  Тапа е убав производ. Лесно е да се инсталира ако структурата на вашиот мијалник е лесна за работа. За мене, треба да легнам на земја за да го инсталирам. Но, вреди.

 27. C *** l-2020 07 31-
  US

  Haveе морам да кажам за цената што не бев сигурна во купувањето на ова, но сигурен сум дека ми е лесно што можам да инсталирам дела точно како што се очекуваше и беше исто толку убаво како и вашите славини од високата класа и морам да кажам не пишувај прегледи претежно затоа што заборавам, затоа што ако одвојам време да го напишам ова, тоа значи дека вредеше и сакав други луѓе со буџет да видат дека е во ред да не кршат банка додека си го средуваш домот

 28. Госпоѓица-2020 08 03-
  US

  Одлична цена за добра славина. Навистина ми се допаѓа одликата „пауза“. Беше многу лесно да се инсталира. Ова е втора славина што ја добив од оваа компанија, и обајцата се убави!

 29. L *** k-2020 08 09-
  US

  Пристојна славина за парите. Едноставна инсталација, немаше потреба од водоводџија и нема протекување. Ние разгледуваме движење за една година и ова беше ефтина надградба за кујната

 30. B *** e2020-08-
  US

  Ги прочитав прегледите и искористив шанса и сигурно сум задоволен што направив, ова беше одлична надградба за нашата кујна и цената е неверојатна во споредба со големите продавници за боксови.

 31. N *** r-2020 08 15-
  US

  Дефинитивно одлична набавка. Изгледа навистина скапо, елегантно и ја крева кујната. Продолжувањето е прекрасно. Сакајте го финишот. Мајка ми го сакаше ова и таа е повеќе од задоволна.

 32. N *** r-2020 08 17-
  US

  Само она што беше потребно длабоко мијалник за перење алишта. Лесно е да се инсталираат само алатките се прилагодлив клуч. Возач на Филипс. Закачен без протекување и широк е среќен.

 33. G *** m-2020 08 19-
  US

  Оваа славина ја врати мојата кујна во живот! Добро направен и супер лесен за инсталирање! Досега имав нула протекување или проблеми! Препорачувам !

 34. P *** h-2020 08 24-
  US

  Ја сакам мојата нова славина купив 2, една за мојата куќа и една за станот што го поседувам. Тие изгледаат одлично и работат неверојатно!

 35. Y *** y-2020 08 28-
  US

  Лесно се инсталира, вклучува сè што ви треба. Одлична вредност за парите, не дозволувајте ниската цена да ве нервира!

 36. M *** e-2020 09 03-
  CAD

  Ние сме нормална личност без дополнителни цевки, како што е системот за прочистување на водата - лесна инсталација. Имам и полица на патот, така што тежината не може да оди таму каде што всушност и припаѓа, проверете дали сте под мијалникот дали е јасно дека ќе ви олесни работата. Тапа е елегантен изглед и убаво дизајниран. Јас апсолутно го сакам

 37. D *** l-2020 09 10-
  US

  Ја купив оваа славина за ажурирање на кујнскиот мијалник. Платив некому да ми го инсталира, што мило ми е што го сторив тоа. Јас купувам наоколу. Прекрасни славини.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X