Барај Барај Мапа

WOWOW тапа за бања со високи лакови во Хром

долари66.99
производи:
33
Осврти:
0

Амазон САД
Со своите елегантни линии и вклучено собрание на одвод што се појавува со поп-ап, оваа тапа за мијалник за мијалник со отвори е одличен додаток за секој простор.

Никогаш не застарено обликување: славина од сребрен слив 2321501C на огледало како хромиран крај, дизајн на суета што е многу Исклучителна, а нас патентирано формирање на тројна крива кои се единствени, создадете ја вашата бања повеќе раскошна.

Упатства за инсталација 2321501C

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW тапа за бања со високи лакови во Хром

 

Вода за бања со единечна рачка 2321501C

Барате стилска чешма за една бања направена од цврст месинг? Не гледај повеќе! WOWOW направи уникатно дизајнирана тапа за четки за бања, што ќе му даде стилски пресврт на кој било украсен бања. Дизајнерите на WOWOW секогаш бараат нови начини да дадат посебен допир со чешмите за бања. Оваа конкретна рачка за чешми за бања се одликува со уникатен дизајн. Овој дизајн нема да го видите на друго место и дефинитивно ќе купите тапа за бања која е една од еден вид. Овој патентиран во тројно заоблен дизајн во САД го реформира секој обичен мијалник за бања во раскошен мијалник за бања. Без сомнение!
Кога редизајнирате или дизајнирате нова бања, можеби ќе сакате да посветите посебно внимание на чешмите на вашата бања. Честопати чешмите за бања се избираат само на крајот на проектот кога буџетските ограничувања се скоро достигнати (или дури и надминати). Во овој случај, треба да избегнете дека вашиот дизајн на бања е загрозен поради лошите избори во врска со тапа за бања. WOWOW одново и одново докажува дека висококвалитетните чешми за бања можат да доаѓаат по прифатлива цена. И сепак со одличен дизајн кој додава елегантен, елегантен и / или современ допир на дизајнот на вашата бања. Во WOWOW ние сме убедени дека нудиме најдобра вредност за пари што може да ги добиете.
Слушалка за бања со единечна рачка со најдобра вредност за пари 
Квалитетот на единечна рачка на бањата на бањата на WOWOW е неспорен. Неговите цврсти метални материјали нудат долга издржливост при врвни перформанси. Willе го забележите ова кога ќе ја држите единечната рачка на WOWOW на бањата. Ова е друга лига во споредба со ефтините чешми за бања што може да ги најдете на пазарот. WOWOW од друга страна воопшто не економизираше со материјали, ризикувајќи да го загрози квалитетот на неговите чешми за бања. А сепак, единечна рачка на WOWOW за бања е многу прифатлива. Затоа, можеме да кажеме дека нема да најдете подобра вредност за парите. Како резултат на тоа, ние ви нудиме 90-дневна гаранција за враќање на парите. Доколку пронајдете слична тапа за бања по пониска цена, или подобар квалитет тапа за бања по иста цена, ние ќе ви дадеме целосна наплата. Без поставени прашања
Високиот лак се одликува со аератор за заштеда на вода. Овој Neoperl Aerator со високи перформанси обезбедува непречен и нежен проток на вода за оптимална удобност. Не мора да се грижите за прскање на вода. Дополнителна придобивка е што можете да заштедите до 50% од водата со оваа иновативна карактеристика на единечна рачка на бањата за бања на WOWOW. Вие можете да го отстраните овој аератор лесно, користејќи ја (вклучената) алатка. На овој начин можете да го исчистите аераторот често, отстранувајќи ги тврдите остатоци, за да ви го понудите најдоброто корисничко искуство.

Високо-тестирана тапа за четки за бања 
Компонентите на единечна рачка на тапаците за бања се тестирани повеќе пати за да ви понудат најдобри перформанси. На пример, керамичкиот вентил беше тестиран над 500,000 пати. И, сепак, после сите овие тестови, вентилот продолжи да работи непречено, без капе и без истекување. Просечно домаќинство може само да користи тапа на бања помалку од 10,000 пати годишно. Ова значи дека можете да ја користите оваа рачка со единечна тапа за многу години, без да ги изгубите нејзините оптимални перформанси.
Во WOWOW ние сме сигурни во квалитетот и перформансите на единечна рачка на нашата тапа за бања. Како резултат на тоа, не се плашиме да ви понудиме 3-годишен гарантен рок. Ако единечна рачка од тапанот за бања не функционирала оптимално во текот на овие 3 години, ние ќе ја замениме вашата чешма со чевли за бања со нова. На овој начин, вие сте обезбедени од постојаното работење на вашата тапа за мијалник за бања. Ја сфаќаме сериозно нашата одговорност и ќе ја преземеме без сомнение. Не за ништо, ние имаме брза растечка група на лојални клиенти од целиот свет.

Еднократна рачка на бања за бања за корисници 
Протокот на вода и неговата температура лесно можат да се контролираат со единечна рачка на оваа тапа за бања. Можете да управувате со температурата на водата со само една рака, додека другата рака е зафатена, на пример кога ги миете забите. Мазноста на работата ќе забележите веднаш кога ќе го користите овој висококвалитетен вентил. Willе биде задоволство секој пат кога ќе се ракува оваа рачка.
Хромирана чешма за чевли за бања со единечна рачка на WOWOW доаѓа со вклучен поп-ап-затворач со одлив. Овој скокачки затка формира едно единство со единечна рачка на вашата тапа за бања, за да направи уште поголемо влијание во декор на вашата кујна. Овој pop-up-заптивен затка може лесно да се ракува со само еден печат. Потребно е само а
малку притисок да се оперира. Поради практичниот дизајн, може брзо и тивко да исцеди вода подалеку од мијалникот на бањата.
Инсталирање комплет тапа за бања со единечна рачка 
Поради употребата на цврсти месинг материјали, WOWOW може да гарантира снабдување со вода без олово. На овој начин, можете да му понудите на вашето семејство безбедно искуство во вода и не мора да се грижите за квалитетот на водата. Барем не заради тапа вашата бања. И заради неговата издржливост, единечна рачка на бањата WOWOW може да ја гарантира оваа изведба за многу, многу години.
Одличната карактеристика на единечна рачка на бањата од бањата на WOWOW е што можете сами да ја инсталирате без да ангажирате водоводџија. Оваа единечна рачка на таванот за бања беше дизајнирана поинаку од другите чешми за бања и може да се инсталира за само 30 минути. Дури и кога не сте професионалец. Еднократна рачка на бањата на WOWOW е со комплет додатоци кои гарантираат непречен процес на инсталирање: плочи од палубата со 4 инчи (што одговара на двојно мијалник за бања со 1- и 3 дупки), хромиран поправен дренажа, 20-инчни отпорни црева Tucai вода со загарантиран квалитет, инсталирање нараквици, алатка за отстранување аератор и друго. На овој начин, тоа е лесно да се направи-тоа-сами инсталирајте тапа за бања WOWOW за една рачка.
Предностите на чешмата за бања со единечна рачка накратко:
 Дава фактор на вуј во секоја бања
 Најдобра вредност за парите
 Непречена работа на протокот на вода
Уникатен и елегантен дизајн
Materials Материјали со високи перформанси
 Вклучено комплет за инсталирање
 Лесен за чистење и лесен за одржување
 3-годишна гаранција

 

спецификација

заврши

Полиран Хром

Производител

Леле

точка Тежина

6.64 фунти

моделот

Врат на лебед

Облик

криви

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка

Кол

2

Должина на цревото

59 инчи

Висина на плукање

10 инчи

Достигнување до излета

8.7 инчи

Тип на испирање

Двоен режим: Режим на прскање / Режим на проток

Поставување на рачката / рачката

Лево / десно / центар

Рачка со материјал

нерѓосувачки челик

Профил на приклучок

Монтажа на палуба со една дупка

Посебни карактеристики

Контрола на температурата на водата

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X