Барај Барај Мапа

WOWOW тапа за единечна дупка Црвена првична славина за мијалник Една рачка мини бар славина со црево за водоснабдување Универзална славина за бања висок лак Модерна мала кујна славина од не'рѓосувачки челик

долари57.99
производи:
40
Осврти:
0

Амазон САД

Дизајн на лесна инсталација

Пакетот вклучува целосна галантерија, лесна инсталација со упатството.

Лесно работење

Контролната рачка се наоѓа настрана и нуди непречено и лесно контролирање на волуменот и температурата на водата, пријатни за држење и ракување.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Универзален дизајн: 9.7 инчи во висина. Погоден за повеќето мијалници. Може да се користи како кран за мијалник, славина за бања со висок лак и мала славина за кујна. Еден производ постигнува три намени

OTЕШКИ И СТУДЛИ ДВОЈЧЕНИ РЕД Обезбедени линии за снабдување со топла и ладна тапа, единствената лост може лесно да ги контролира температурата и волуменот, правејќи ја работата побрзо и поефикасно

Мат црна тапа за бања: уникатен мат црн изглед, не како обичен бранест никел или хромирана површина, ви дава покласично чувство, исто така црната површина е лесна за одржување без нечистотија

МАТЕРИЈАЛ Од не'рѓосувачки челик оваа славина на мијалник е направена од издржлив материјал од не'рѓосувачки челик, обезбедува долг век на употреба и квалитет на не'рѓа, без корозија

Гаранција, поддршка на клиентите: Се нуди 5-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со 90-дневно враќање. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

спецификации

ККУ: 2312301B-АМУС категории: , Тагови: ,

спецификација

боја

Црно

Заврши

Мат

Број на рачки

1

Број на дупки

1

МАТЕРИЈАЛ ЗА РАКА

цинк

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X