Барај Барај Мапа

WOWOW Вентилатори за миење садови на Мат Црна

долари69.99
производи:
17
Осврти:
0

Амазон САД

Маска за црни бањи со мат ви нуди дизајн и квалитет во едно. Импресивни перформанси и
зачудувачки елегантен стил. Купете ја нашата мат славина од црна бања сега!

Упатства за инсталација 2321501B

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW Вентилатори за миење садови на Мат Црна

WOWOW Вентилатори за миење садови на Мат Црна

WOWOW Вентилатори за миење садови на Мат Црна WOWOW Вентилатори за миење садови на Мат Црна

Мат славина за црна бања 2321501B
Дизајнирање на вашата бања е наградувачки проект. Иако обично не поминувате многу време во вашата бања, можеби и ова место можете да го користите за да се релаксирате подолги периоди, на пример во вашиот водород. Во секој случај, никогаш не треба да го потценувате влијанието на дизајнот на вашата бања. Треба да биде дел од целокупниот дизајн на вашата куќа и заслужува вашето време добро да размислите во однос на дизајнот и функционалноста.

Бањата треба да ви понуди избалансиран сет на дизајн и функционалност. Функционалноста е од најголема важност, бидејќи повеќето пати само сакате да ги користите основните функции на вашата бања. На пример, туширање и четкање на забите кога сте во брзање наутро. Од друга страна, особено кога сте во порелаксирана состојба на умот, навистина можете да уживате во дизајнот на бања, опуштено на пример, во вашата када. Доброто нешто во дизајнот на бања е што можете да ја ставите целата своја креативност во неа. Постојат милиони опции при дизајнирање на бања, и што и да одлучите, ќе имате уникатен декор што никој друг го нема. И вие сте единствениот дизајнер на тоа. Можете да се инспирирате од списанија и веб-страници, но на крајот вие сте вие ​​кои одлучувате како ќе изгледа вашата бања.

Една тапа бања тапа во црна боја
Кога ја дизајнирате вашата идеална бања, никогаш не треба да го потценувате влијанието на чешмите за бања. Бидејќи чешмите за бања се природни фокусни точки на секоја бања, луѓето секогаш на прво место ги гледаат вашите чешми. Затоа, секогаш треба внимателно да ги изберете чешмите за бања. Покрај функционалноста, сакате вашата бања да импресионира и да има стил на кој сте горди. Тоа значи дека никогаш не треба да го напуштате изборот за видот на чешмите за бања до крајот, кога веќе ја градите бањата. Треба да ги направите чешмите во кујната веќе составен дел од дизајнот на вашата бања.

Во врска со мијалникот за бања, можете да изберете од неколку видови чешми за мијалник за бања. Можете или да изберете чешми за бања со двојна рачка или чешми за бања со една рачка. Едностемни чешми за бања се исто така познати како чешми за бања со една дупка. Главната предност на чешмите со бања со една рачка е што можете да ја контролирате температурата на водата со само една рака. Друга предност има врска со леснотијата за инсталирање. Бидејќи ви треба само една дупка, прилично е лесно да се инсталира тапа за бања со една дупка. Светилки за бања со една дупка доаѓаат во сите видови на стилови и дизајни. Матната славина од црна бања на WOWOW ви нуди елегантен дизајн кој точно потсетува на гузло од врата во задебелена и уникатна боја.

Стилска и функционална славина од мат црна бања
Стилската и сепак функционална мат црвена бања од бања на WOWOW е едноставна и безвремена. Секоја педа од ова парче опрема за бања беше направена претпазливо за да одолее на каква било корозија или гребнатини. Затоа, секогаш е можно да се измие и одржува добро оваа матна славина од бања добро за да се задржи совршена форма. Исклучителна црна обвивка ја одликува тапа на бањата со модерен изглед кој ќе претставува составен дел од секоја дизајн бања. Покрај тоа, можете да најдете слични стилизирани чешми за бања за туш и цевка за бања, на пример, да формирате еден хармоничен дел со остатокот од вашата бања.
Црвена бања со високи лакови со црна боја, има функционална силуета на гузло од 5.8 инчи. Плука за мијалник за бања нуди доволно можности за ефикасно перење. Протокот на вода е мазен и стабилен. Освен тоа, овој висококвалитетен плука е анти-распрскувач, така што нема да ја навлажни облеката додека се миете во мијалникот за бања. На крајот на краиштата, не мора да ги продолжувате дланките за да стигнете до водата, бидејќи иновативниот дизајн на гузло на врата ви нуди вода каде ви е потребна. За да го завршите вашиот дизајн, ќе најдете вклучен поп-ап-стоп за да формирате една хармонична комбинација во мијалникот за бања.

Мат црна бања со славина со одличен квалитет
WOWOW користи најквалитетни материјали за своите чешми за бања. Неговите најнапредни производствени капацитети гарантираат прецизни мерки и калибрација на сите нејзини компоненти. Затоа, тапа за бања на WOWOW е една интегрална квалитативна единица направена за максимални перформанси. За ништо, овој производ не е компатибилен со американската конвенционална рата од не'рѓосувачки челик. Без капе керамички диск на матната славина од црна бања на WOWOW е цврсто запечатена. Анализите покажуваат дека дувачкиот месинг без капка по капка по 500,000 циклуси сè уште е без слабост.
Рачката на рачката на матната тапа на бања на WOWOW е многу флексибилна. Можете лесно да ја контролирате температурата на водата, но сепак ви нуди доволно зафат за контрола на температурата на нетрпеливост. Покрај тоа, матната славина од црна бања има засилена издржливост бидејќи телото на тапа е изработено од цврст месинг во комбинација со компоненти со висок квалитет. Кога во рацете ја држите оваа мат тапа црна бања од WOWOW, веднаш забележувате каков квалитет нуди.
Разумна цевка мат црна бања тапа
Користејќи високо квалитетни материјали, WOWOW сè уште е во можност да ви го понуди овој мат црна кујна тапа по разумна цена. WOWOW пред сè знае каде да се купат суровини по разумни цени. Второ, ултра модерните производствени капацитети на WOWOW гарантираат процес на производство со ниска цена. На овој начин имате корист од овие предности и ви се обезбедува стилска висококвалитетна мат црна бања со славина со најдобар сооднос цена-квалитет што ќе го најдете. Кога ќе ја купите матната тапа на WOWOW, црна бања, ќе добиете се што ви треба лесно да ја инсталирате оваа мат тапа на црна бања лесно. Покрај поп-ап-каналот за одвод, вклучен е и комплементарниот придружба за инсталација од 1 или 3 дупка. Findе ги најдете потребните водни врски за да се овозможи лесно инсталирање. Сите славини за бања на WOWOW на крајот доаѓаат со целосен 5-годишен гарантен рок, 90-дневна гаранција за враќање на парите и меѓународен бесплатен превоз!
Предностите на матната тапа на црна бања накусо:
 Дава фактор на вуј во секоја бања
 Импресивна мат црна боја
Стилски модерен дизајн на гузло
 Лесно се комбинира со други мат црни славини за бања
 Изработени од високо квалитетни месинг материјали
 Лесен за чистење и лесен за одржување
 5-годишна гаранција

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

6.64 фунти

пакет Димензии

X x 23.5 11.7 3 инчи

големина

14.8 инчи

Боја

црна

стил

Современа

Заврши

Chrome

моделот

Врат на лебед

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка

Должина на продолжување

31.5 инчи

Должина на цревото

59 инчи

Висина на плукање

10 инчи

Достигнување до излета

8.7 инчи

Тип на испирање

Двоен режим: Режим на прскање / Режим на проток

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X