Барај Барај Мапа

WOWOW Мијалник за мијалник за бања 4 Бринзена нафта Центар за магла

(17 customer reviews)
долари47.99
производи:
31
Осврти:
17

Славина WOWOW 100% ИСПИТЕН ПРИТИСОК - сите славини анализирани под ригорозен висок притисок на вода за да се гарантира висок квалитет и издржливост. 4-инчни распространети славини за бања, висококвалитетна конструкција од месинг, прекрасен премиерски крај, дизајниран за животна изведба современ распоред.

Упатства за инсталација 232120RB

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

WOWOW Мијалник за мијалник за бања 4 Бринзена нафта Центар за магла

WOWOW Мијалник за мијалник за бања 4 Бринзена нафта Центар за магла

WOWOW Мијалник за мијалник за бања 4 Бринзена нафта Центар за магла

WOWOW Мијалник за мијалник за бања 4 Бринзена нафта Центар за магла

 

Делови за бања со црн центар 2321200RB: Ако ги размислувате нашите најнови производи, Ве молиме не двоумете се да стапите во контакт со нас за цената. ЦЕНТАРСЕТ; Класик за дизајн на тапа со лифт шипка и поп-затка. Бања со тапа со само две РАСКИНИ ОСОБРИУВАЕ НА РАКОВИТЕ НА РАКОВИТЕ: Вентилаторот со двојна рачка е јасна за да ја исправите водата заедно со контролата на температурата на водата. САМОСТАВНИК ЗА УПОТРЕБА СО СОВЕТНИОТ СОБРАНИЕ Вклучено: Масло бронзена тапа на бања вклучува метално склопување од метал, вода што произлегува од цевката од чешмата преку притискање на шипката на лифтот, спречувајќи да ги забивате измиените раце. СИНКИ ФАУЦЕ БЕЗБЕДНА БРИЗА НА МАСЛЕНА БАРАЕ: класичен ретро стил на дизајн на тапа со две рачки. Борба против корозија. Валута поставена на палуба погодна за изнајмување куќа, ново condo, еднокреветна, моторна куќа, приколка за патувања и домашна употреба. Ве молиме контактирајте не доколку имате какви било прашања.

спецификација

заврши

Масло броена бронза

точка Тежина

3.04 фунти

пакет Димензии

X x 9.2 9.1 3.9 инчи

Боја

Подмачкана бронза

материјал

Легура на цинк / не'рѓосувачки челик

Постапка за вградување

Поставено на површината

Број на дупки

3

Висина на плукање

3.7 инчи

Достигнување до излета

5 инчи

Тип на испирање

тек

Број на рачки

2

Рачка со материјал

Цинк легура

Вклучени компоненти

Тапа * 1, Спецификација за инсталација * 1, pop-up капаче за одводнување * 1

 1. T *** y-2020 06 28-
  US

  Тоа е мојата омилена форма. Има добро пакување, нема модринки по изглед и е лесен за инсталирање. Цената е разумна.

 2. Б *** к-2020 07 28-
  US

  Мојот сопруг беше во можност да се инсталира прилично лесно! Задоволен сум од оваа набавка. Изгледа многу поскапо отколку што беше и добивам толку многу комплименти за тоа. Највисок клиент

 3. N *** h-2020 06 06-
  US

  Многу задоволен од оваа славина. Кога ќе ја исклучите славината, магнетот работи многу добро и може да го задржи прскалката внатре. Немам поплаки за славината.

 4. T *** r-2020 06 15-
  CAD

  Тешко е да се најде кујна славина од добра марка што не се движи наназад. Користев славина само околу една недела и досега работеше добро.

 5. A *** d-2020 06 18-
  US

  Одлично квалитетен кран за бања лесен за инсталирање. Го купив за мојот менувач за вода со резервоар за риби, совршено одговара! Јас навистина уживав!

 6. E *** r-2020 06 26-
  CAD

  Лесна инсталација и изгледа одлично! Многу елегантен изглед на половина од цената на она што ќе го најдете во продавниците за подобрување на домот

 7. L *** g-2020 07 06-
  US

  Тешко е да се победи оваа славина за цената. Многу задоволен од моето купување.

 8. Госпоѓица-2020 07 08-
  US

  Дојде побрзо од проценетиот датум на испорака. Боксови многу убаво. Супер лесен за инсталирање и изгледа многу елегантен. Заменив кран Делта, која чинеше 4Х исто толку, а оваа нова изгледа поубаво и беше полесна за инсталирање. МНОГУ импресиониран.

 9. Л *** б-2020 07 14-
  US

  Одличен изглед на производот, кој беше супер лесен за инсталирање. Убава завршница и работи добро.

 10. P *** h-2020 07 15-
  US

  Тежок добар квалитет, се најде во убав заштитен пакет. Убаво движење на рачките и заклучување на одводот. Би купил повторно и ќе го инсталирав околу еден месец.

 11. P *** y-2020 07 19-
  US

  Одличен производ !! Супер лесна инсталација. Го користев за да ја заменам славината во мојот RV и многу убаво, купувам повеќе за да ги заменам славините за бања во мојата куќа.

 12. P *** s-2020 07 22-
  US

  Добар квалитет, прави убав прилив на вода, лесен за одвртување на аераторот, прекрасен дизајн. Забележа дека едното копче е полабаво од другото. Треба да биде лесен лек. Генерално, одлична цена за WOWOW без разочарувања. Одлично купување!

 13. G *** n-2020 07 25-
  CAD

  Воодушевен од квалитетот, изгледот и леснотијата на инсталирање ... Дека купив секунда за друг мијалник!

  Водата вклучена / исклучена е прецизна. Погледот е чист и елегантен. САКАјте го одводот за притисок! Многу полесно и поефикасно од стариот мозоци за повлекување лост што го замени!

  Инсталацијата беше толку едноставна што го натерав моето 14-годишно дете да ја изврши инсталацијата (секако со мој надзор). Многу среќен со оваа набавка.

 14. F *** n-2020 07 29-
  US

  Цената е многу конкурентна и ми се допаѓа дизајнот на цедилка. Стап добро спакуван со заштитени сите области. Продавачот ве молиме, не менувајте го пакувањето. одлична работа. не сум сигурен, но овие изгледаат потивки од последните славини што ги имав.

 15. S *** s-2020 08 19-
  CAD

  Апсолутно убава! Работи извонредно. Повисок и подава подалеку од оној што го имав претходниот. Совршен за мојата апликација. Квалитетна завршница! Не е пластична. Тешка должност! Многу среќен со моето купување!

 16. J *** e-2020 09 01-
  US

  Оваа славина е квалитетна. Се обиде да купи уште една и сите ги нема. Претпоставувам дека не бев единствената што ми се допаѓаше.

 17. H *** y-2020 09 15-
  US

  Се пресели во мојата нова куќа во која имаше одвратно мијалник. Ова беше толку лесно да се стави и изгледа неверојатно!

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X