Барај Барај Мапа

WOWOW Мијалник за мијалник за бања широко распространет четка никел

(18 customer reviews)
долари58.99
производи:
62
Осврти:
18

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

WOWOW Мијалник за мијалник за бања широко распространет четка никел

WOWOW Мијалник за мијалник за бања широко распространет четка никел

WOWOW Мијалник за мијалник за бања широко распространет четка никел

WOWOW Мијалник за мијалник за бања широко распространет четка никел

Детали за чевли за бања за широко распространета четка за никел 2321300

Ажурираниот одводник што се појавува е поедноставно за поставување и употреба отколку вообичаен одвод.
Креативна технологија за брзо поврзување - оригиналното креативно градење на врски е едноставно да се инсталира самостојно, без водоводџија! Заштедете го полнењето за поставување цевки со славината за дрво!
Држач со 3 дупки со распространет распоред од 4-16 инчи --- за едноставна инсталација.
Спуштена тапа на брусен никел крај: 2 рачка тапа четка за нижење на никел класичен ретро. Губење на отпечатоци, се спротивстави на корозијата. Валута поставена на палубата прифатлива за изнајмување дома, нов станови, еден стан, мотор дома, приколка за патувања и употреба на домаќинства.
Врвен квалитет на тапа со 3-годишна гаранција: апс аератор заштедува 50% вода и анти-распрскувач, што се отстранува директно со дланките за миење (без алатки за побарувачка). Керамички кертриџ без капка по капка успева.

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

3.59 фунти

пакет Димензии

X x 12.1 8.6 3.1 инчи

Боја

Брусен никел

Заврши

Бранеа

материјал

Легура на цинк / не'рѓосувачки челик / месинг

моделот

3-дупки; распространета славина

Постапка за вградување

Поставено на површината

Висина на плукање

3.1 инчи

Достигнување до излета

5.1 инчи

Тип на испирање

Режим на прскање

Поставување на рачката / рачката

Двојни рачки

Рачка со материјал

Цинк легура

Опис на изведбата

Распространета славина: 8-16 инчи

Вклучени компоненти

Распространета славина * 1, Спецификација за инсталација * 1, Излез на мозоци * 1

 1. S *** e-2020 04 15-
  US

  Ова е славина со квалитетен изглед. Се одвиваше лесно (користете ги упатствата) и дојде заедно со цревата и одводот поп. Ова е првото појавување што го имав. Помислете дека ќе ми се допадне. Можеби нема да собере многу коса и треба да се исчисти. Поминаа само за неколку дена, па не можете да коментирате за долговечноста. Би го нарачал повторно.

 2. A *** y-2020 04 18-
  US

  Добро спакувани и добри јасни упатства. Убаво инсталиран. Одлична цена за широко распространета славина. Драго ми е што пробав и не би се двоумел да прераспоредам кога ќе ми треба друг. Розата беше убав допир

 3. Е *** а-2020 04 19-
  US

  Едноставноста на инсталацијата траеше околу 15-20 минути за да се инсталира. Инженерно за DIY и јас сум скоро 70 години, требаше подолго да се наведнам под суетата и да се вратам од инсталацијата. По инсталирањето, тестирано и без протекување на мозоци, ниту храна. Многу импресиониран од производот. Јас ги подмачкав сите приклучоци, иако се должеше на отстранувањето на старата славина од два дена, бидејќи сите врски беа замрзнати, мораше да ја исечам старата славина. Цената беше исто така фактор со многу разумна цена за квалитетот на производот. Толку едноставно за инсталирање, не ни беа потребни дадените упатства.

 4. C *** k-2020 04 21-
  US

  Денови беа доставени и инсталирани славини. Убави славини, приближно половина од цената на Делта или Price Pfister еквивалент во продавниците за големи кутии. Не знам како ќе се задржат долгорочно, но имаат добро солидно чувство и инсталацијата беше јасна. Pop up drain беше многу убава карактеристика по оваа цена. Одземање на една starвезда затоа што недостасуваа две завртки што се користат за затегнување на топла / ладна рачка од долната страна на бројачот. Јас инсталирав користејќи ја само вклучената навртка, но завртките се клучни за заклучување на рачката и тие не беа во пакетот.

 5. S *** n-2020 04 23-
  US

  Ефтино е, произведено во Кина и упатствата не одговараат точно на славината, но… УОУ !! Бев изненаден од квалитетот на компонентите и леснотијата на инсталирање беше многу добредојдено изненадување. Замени многу скапа цена Пфистер, која буквално стана неработена за неколку години. Ми требаа 5.5 часа да го деинсталирам Pfister заради нивото на 'рѓа и корозија - всушност мораше да го извалкам горниот мијалник од рачката за топла вода и да го испуштам преку горниот дел од мијалникот за да го извадам. Инсталирањето на оваа нова славина на WOWOW ми требаше помалку од 1 час, нема протекување, неверојатен изглед! Купи го! Дури и да трае само една година или две (што би очекувал да трае подолго дури и со тврда вода од АZ), кому му е гајле? По оваа цена, купете друга и фрлете ја за кратко време. Јас апсолутно, позитивно би го купил ова повторно!

 6. J *** d-2020 04 24-
  US

  Се сомневав кога ја нарачав. Изгледаа навистина убаво, но бидејќи бев бренд, бев подготвен да ги вратам ако не беа квалитетни. Но, тие изгледаа одлично надвор од кутијата, беа лесни за инсталирање и работеа совршено! Letе ве известам ако тоа се промени, но досега не жалам што ги купив, и купив 2 комплети за двојна суета!

 7. D *** l-2020 04 25-
  US

  Оваа славина нема да се инсталира уште две недели кога ќе започне ремоделирањето. Како и да е, дефинитивно можам да ви кажам дека целокупниот изглед на оваа славина е навистина одличен и трите главни парчиња беа содржани во посебни контејнери со крпа. Се надевам дека ова е знак за квалитетот на овој производ.

 8. L *** d-2020 04 26-
  US

  Потешко отколку што очекував да биде. Изгледа одлично за нашата нова суета. Супер лесна инсталација, сите потребни делови беа со славина. Пронајдена слична во нашата локална продавница, но цената на оваа беше 3 пати. Би купил повторно.

 9. R *** d-2020 05 02-
  US

  Ја освежив бањата со многу новини. Оваа славина беше токму она што го сакав, но беше преценето во продавниците за големи кутии. Јас скоро се решив за нешто што не го сакав сè додека не го најдов ова. Сега сум многу среќен.

 10. A *** k-2020 05 04-
  US

  Јас сум изведувач и морам да кажам дека овие се навистина квалитетни за цената. Лесен за инсталирање и едноставно многу добро изработен и спакуван. Истата тапа во продавниците за големи кутии е двојно поголема од цената.

 11. ЕУ-2020 05 06-
  US

  Веднаш ми се допадна изгледот на оваа славина. Неодамна купив нова суета и ова изгледа одлично. Препорачувам и сум многу задоволен од производот.

 12. Јас *** s-2020 05 07-
  US

  Овие славини беа само она што ни требаше за да ја ажурираме бањата. Добар дизајн и квалитет со добра цена и брза испорака.

 13. R *** n-2020 05 08-
  US

  Инсталиран 2 во бања
  Тапа е добро направена, а капнувањето е многу лесно. Упатството соодветно што тие не укажуваа на металните приклучоци се национални навојни стандардни цевки. Easierе биде многу полесно да се поправат или заменат заради начинот на прицврстување на славината, ќе може да се отстрани со возач на завртка и со прстите. Одличен дизајн

 14. S *** d-2020 05 09-
  US

  Инсталирав за секој производител на славина што чини 3-4 пати поскапо од овој - има квалитет ако е толку добар или подобар - лесна инсталација и бев целосно задоволен со купувањето

 15. Ц ***)-2020 05 11-
  US

  Одлична вредност. Многу чист софистициран изглед и високо квалитетен производ. Мојот водоводџија беше многу импресиониран од тоа. Најдоброто нешто во врска со тоа е затка за одвод на допир - нема клип за да се скрши!

 16. S *** n-2020 05 14-
  US

  Ова е многу убава славина, и многу. Водоводџијата ме праша каде го добив затоа што сакаше да купи малку.

 17. S *** k-2020 05 15-
  US

  Неверојатна славина и индивидуално завиткани во сопствени платнени кеси за да не гребеат - дали некој ќе го инсталираше за мене и тој го најде тоа многу лесно и упатствата беа јасни - прашаа дали имаат славини за туширање што ќе одговараат затоа што ќе порачам еден!

 18. T *** n-2020 05 16-
  US

  Чешмите беа квалитетни и изгледаат одлично. Инсталирањето помина добро, без проблеми. Единственото нешто што би сакал е водоводните линии да бидат малку поцврсти. Треба да се биде претпазлив при поврзување на водоводите.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X