Барај Барај Мапа

WOWOW Мат црна кујна миксер Допрете

(3 customer reviews)
долари59.99
производи:
65
Осврти:
3

Црната тапа од висока класа спречува отпечатоци од прсти и дамки од вода и ја прави кујната да изгледа почиста.

 

Амазон САД

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Врска со миксер за високи кујни, Допрете мат Црна црна EVE-0071 ја прави вашата кујна да работи поудобна, лесна за усогласување со повеќето тоне. Користењето на должина на цревото од 20 инчи може да достигне подалечен опсег, со што вашата дневна работа ќе биде попогодна. Два различни режими на излез, режим на прскање и режим на проток, за да ја изберете вистинската ситуација. Инсталацијата е едноставна, а производот има положено NSF 61-9 сертификација, заштитувајќи ја вашата безбедност и здравје, и осигурувајќи дека скоро и да нема ослободување на олово за време на употреба. Насликаната кујна тапа ви овозможува брзо и лесно да ги избришете акумулираните калциум и вар, без да користите хемиски средства за чистење.

спецификација

Тежина

5.1 фунти

Димензии на производот

X x 21.46 11.22 2.56 инчи

Боја

Мат црна

Заврши

Мат црна

материјал

нерѓосувачки челик

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка или со три дупки

Проток

1.8 литри по минута

Број на дупки

1

Висина на плукање

7.8 инчи

Достигнување до излета

9.2 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево десно

Број на рачки

1

Вклучени компоненти

Кујна кран, плоча за палуба, додатоци за монтирање

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

 1. A *** y-2021 05 13-

  Само фантастично! Ја сакам мат-црната боја, одлично изгледа со нашиот врв на контра. Инструкциите за инсталација имаа фотографии во боја што го олеснуваа разбирањето. Никогаш не инсталирав славина, но немав проблем, нема протекување! Мојот сопруг беше многу изненаден што можам да го направам тоа без помош.
  Водата излегува многу брзо. Главата што може да се повлече работи толку добро што не ми се верува дека чекав толку време да ја заменам постојната славина.
  Цената беше неверојатна. Нема да ви биде жал со оваа набавка !!

 2. A *** n2021.05.13

  Јас сум многу задоволен од оваа славина со оглед на тоа колку беше прифатлива. Инсталирањето беше многу лесно и славината дојде со се што е потребно за инсталација. има добро црево за распрскувач и тежината го одржува соодветно на своето место. Би било убаво кога би имало магнет помеѓу распрскувачот и телото на славината, но тој останува на своето место, без оглед кога е повлечен. Ова би му го препорачала на пријател.

 3. w *** o-2021 05 13-

  Сакам loveубов loveубов оваа славина! Беше супер лесен за инсталирање, траеше само 5 минути откако ја извадив старата славина. Најтешкиот дел за инсталирање е отстранување на претходниот. Упатствата беа јасни, ми се допаѓаше што имаше илустрација за секој чекор. Мојата кујна веднаш беше надградена и јас сум супер задоволен од оваа набавка! Беше многу прифатливо, се чини дека е квалитетно, сакам мат финиш. Пазете се, отпечатоците од прсти се повидливи, но лесно се бришат. Дојде спакувано убаво и порано од очекуваното. Ништо негативно да кажам за овој производ, веќе им препорачав на уште двајца и двајцата го купија.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X