Барај Барај Мапа

WOWOW Мат црвена бања тапа 4 инчи Центар

(28 customer reviews)
долари45.99
производи:
58
Осврти:
28

 

Амазон САД

wowowfaucet е посветена на обезбедување високо-квалитетни и практични економични производи. Модерната тапа за мијалник за бања доаѓа со професионални упатства за инсталација. Инсталацијата е едноставна и лесна за инсталирање.

Упатства за инсталација 2321200B

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

 
WOWOW Тапа за бања, црна боја 2321200B внимателно избрани материјали, густи материјали, генијалност, прецизно производство, апсолутна вредност за парите. сите пакети се испраќаат преку економски или стандардни услуги на UPS или USPS, со тригодишна гаранција и се обработуваат во рок од 1 работен ден за да се обезбеди брза испорака!
Тапа за бања со 2 рачки: класичен дизајн на 2 рачки за прецизна контрола на вода и температура, големина од 4 инчи и 3 дупки за повеќето сливови и мијалници; Опремено со склоп на мозоци за одвод на прачки; Линии за снабдување продадени одделно
2 РАСКИ ЛА FAНИЧКИ ФАUCЕТ: Топла и ладна вода: Керамички кертриџ без капка по капка, Вградена керамичка кертриџ со голема запечатување, се ротира непречено за да се обезбеди долгорочна употреба без капе вода и истекување, и точно да се контролира температурата на водата.
Квалитет и материјал: високо-запечатување кертриџ NSF е капе и без олово, водата е загарантирана; Материјал: легура на цинк / не'рѓосувачки челик / метал
ОСНОВЕН КВАЛИТЕТ ЗА ОСНОВЕН ФАУТ: АБААТ аераторот заштедува 50% вода и анти-распрскувач. Извлекува керамички кертриџ без капки. Висококвалитетна тапа со бакарна нога, надворешна обвивка од не'рѓосувачки челик, издржливост.
ВАНИЧКИ ФАУЦЕТ СО 3 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА: Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било прашања. Ние ќе го решиме вашиот проблем што е можно поскоро.

спецификации

SKU: 2321200B категории: , Тагови: , ,

спецификација

точка Тежина

2.99 фунти

Боја

Мат црна

Заврши

Четкана бронза / црна боја

материјал

Легура на цинк / не'рѓосувачки челик

Постапка за вградување

Центарсет

Висина на плукање

3.7 инчи

Достигнување до излета

5 инчи

Рачка со материјал

Цинк легура

Вклучени компоненти

Тапа * 1, Спецификација за инсталација * 1, pop-up капаче за одводнување * 1

 1. T *** g-2020 02 05-
  US

  Ги сакам овие славини! Тие беа поевтини од Лоу и Хом Депот и изгледаат многу убаво. Притисокот на водата е исто така добар.

 2. B *** e-2020 03 02-
  US

  многу убави цврсти славини. Имаме еден околу една година. Сега градиме и купивме уште две за нашата куќа.

 3. О *** р-2020 03 05-
  US

  Сè уште работи одлично една година по инсталацијата. Секојдневна употреба, без знаци на истекување.

 4. Јас *** d-2020 03 09-
  CAD

  Навистина убав и квалитетен предмет. Изгледа одлично во мојата бања во продавниците повеќе пари што би ги купила повторно за мојата друга куќа, има сé што е со копче за да ја запрете водата од мијалникот стариот го имаше тоа
  asy да се инсталира.

 5. J *** e-2020 03 12-
  US

  Сакајте ја оваа славина и најдобриот дел е излезниот мозок, многу полесен за влегувањеОвој славина изгледа одлично во мојата бања и работи одлично. Инсталирајте и само одлична карактеристика.

 6. P *** t-2020 03 13-
  US

  Материјал со добар квалитет и цена разумна, јас ќе го препорачам славината за бања на овој производ

 7. Госпоѓица-2020 03 13-
  US

  Едноставно е совршено. Голема вредност, нема потреба да трошите луди пари во Home Depot. Ова е многу елегантно, модерно и лесно за употреба. Го сакам, прави бањата да изгледа фенси.

 8. Госпоѓица-2020 03 18-
  US

  Ми се допаѓа колку е повисоко и во центарот на мијалникот седи. Финишот / бојата е убава. Леснотијата на користење на рачките е убава и лесна исто така. Willе купам друга за мојата друга бања.

 9. K ***.-2020 03 22-
  US

  Многу задоволен од овој производ. Лесно е да се инсталира, има одличен модерен изглед и работи совршено барем засега. Одличен производ за оваа цена.

 10. M *** l-2020 03 26-
  US

  Пријатно изненади со квалитетот на славината и леснотијата на инсталирање. Сè се вклопи совршено во замена на старото, особено кога водоводот не е наша омилена работа. Нормално, треба да направиме дополнително патување за да добиеме дел. Ова помина без проблеми.

 11. P *** y-2020 04 01-
  US

  Убедливо една од најдобрите славини што можат да се купат пари. Го добив ова за половина од она што го сакаше стоковната куќа и се чувствуваше и изгледаше подобро од нивното. Дефинитивно би купил повторно

 12. R *** y-2020 04 05-
  CAD

  Многу добар изглед и здрав производ. Приклучокот е голем и ја покрива целата дупка за одвод (не влегува само во одводот).

 13. Е *** е-2020 04 10-
  US

  Навистина ни се допаѓа како се покажува откако ќе го инсталирате ова. Производот е убав квалитет и добро спакуван. Во принцип доаѓа со 2 посебни парчиња: славина со рачки и одводен дел. Едноставно за разбирање што може да се инсталира без упатства.

 14. D *** n-2020 04 16-
  US

  Изграден е од метал отколку од пластика и е многу издржлив, стилски и функционален. СИЛНО го препорачувам овој производ ако ви треба замена за кран-клесна бања RV. Brandе го изберам овој бренд повторно кога е време да ја заменам славината на кујнскиот мијалник без прашање.

 15. V *** e-2020 04 19-
  US

  Тоа е толку цврсто за квалитетот. Лесно и едноставно за инсталирање. Затоа добивам две од нив да ги заменат мијалниците. Вие навистина не мислите дека цената е помала од 35 долари. Леле, толку е вредно квалитетот е многу подобар од 50 долари или повеќе што ги купив од локалната продавница (Home Depot, Lowes…)

 16. P *** h-2020 04 20-
  US

  Лесно се инсталира на нова суета. Протокот на вода е одличен! Потребни беа околу 10 минути за да се инсталира! Ова работи одлично во нашата бања за гости. Ние ја сакаме одликата што ни овозможува истовремено да ги контролираме топлото и студот. Дојде со сите делови и упатствата беа прилично едноставни

 17. S *** l-2020 04 23-
  US

  Ова е славина со убав изглед, која е добро изградена. Изгледа како славина од повисоко име на бренд, но има многу подобра цена и има разумен број. Доаѓа со убави керамички касети кои ги вклучуваат / исклучуваат вентилите за пара, без никакви протекувања. Вграден е аератор кој дистрибуира точна количина на вода без да предизвика прскање или неправилни звуци. Зафатениот финиш од никел оди навистина добро со мојот мијалник.

 18. R *** n-2020 04 28-
  US

  Ми требаа само 15 минути да го инсталирам ова на мојата нова суета. Ми се допаѓа одводот поп-ап, што е многу полесно да се инсталира отколку одводот за повлекување. Тапа што ја донесов е изработена од високо квалитетен месинг. Тоа е многу добро изработено и солидно парче, дефинитивно ќе трае долго време. И цената е одлична, исто така. Buyе купам уште две за да ги заменам моите други бањи.

 19. H *** e-2020 04 28-
  US

  Многу е привлечно, лесно се составува и не излегува во јавноста. Единствениот збор на претпазливост е дека водата излегува со прилично голем притисок. Едвај треба да ги свртите копчињата за да добиете многу вода.

 20. A *** r-2020 04 28-
  US

  Ова е за мојата главна бања, мојата оригинална протекува многу, па решив да набавам нова со убав изглед. Така, ќе добијам нов стил за мојата бања. многу е лесен за инсталирање, убав квалитет и верувам дека е подобар од производите со иста цена во Лоу или Дом Депото. Ги проверив тие две продавници, а славините се многу скапи таму, повеќето од нив се околу 70 американски долари. WOWOW го има истиот квалитет на тој опсег на цени во тие две продавници.

 21. B *** d-2020 05 10-
  US

  Јас навистина ја сакам оваа славина. Лесно беше да се инсталира. Толку добро одговара на орманите во мојата бања. Толку среќен што го купив. Тоа е многу прифатлива. Не сум сигурен колку точно ќе трае, но се чини дека има потенцијал да биде многу издржлив низ годините.

 22. K *** s-2020 05 18-
  US

  Многу убава лесна инсталација. Убав квалитет. Само земи ми 10 мин да го сменам. Водата излегува брза и силна. Така вреди.5 .XNUMXвезди

 23. H *** e-2020 05 25-
  US

  Тоа е добра зделка. Тапа е за мојата подрумска бања. Имам време да го инсталирам денес. Го обожавам дизајнот за славината и е лесен за инсталирање. Малку разочаран е дали е малку тежок. Можеби тоа значи висок квалитет.

 24. P *** s-2020 06 14-
  US

  Многу импресивна вредност - добар квалитет, лесна инсталација, стил. Бев многу задоволен од ова купување. Одлична и висококвалитетна славина.
  Професионално пакување. Јас сум многу задоволен, наоколу, со овој производ од купување до инсталација. Ви благодариме. Ова е супер вредност и многу лесно се инсталира. Сè тесно и цврсто.

 25. H *** h-2020 06 21-
  US

  Работеше за замена на суета за бања, брза да се испрати, повторно ќе купам

 26. R *** e-2020 06 27-
  US

  Одличен предмет. Многу лесна инсталација. Сакајте го приклучокот за одвод наполнет со пролет. Многу елегантен.

 27. R *** e-2020 07 04-
  CAD

  Едноставна инсталација, не е поставена наскоро, униформен принос на вода, удобен е за употреба и изгледот е многу деликатен, славината е прилично убава, слабината на водата е многу добра, водата е многу чиста, бебето со многу денови, навистина премногу добро, флеш сите аспекти се многу погодни, и повеќето свеж материјал

 28. C *** s-2020 08 15-
  US

  Оваа славина е одлична за мојата бања. Има рачки и лесно се гледа дали е ладно или топло. Исто така е лесен за употреба и целото мое семејство го сака тоа.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X