Барај Барај Мапа

WOWOW Нафта натопена со бронза од тенџере со Oilид

долари97.99
производи:
34
Осврти:
0

Амазон САД

Ова полнење со бронзени тенџериња со нафта е заверено под CE.
Неговиот дизајн на преклопување го прави лесен за употреба. Има прилагодливи насоки за да одговараат на различни позиции, може да се ротираат со 360 °, флексибилната дупка може да се повлече непречено кога не користите

Упатства за инсталација 2311200RB

 

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

 

WOWOW Нафта натопена со бронза од тенџере со Oilид

WOWOW Нафта натопена со бронза од тенџере со Oilид WOWOW Нафта натопена со бронза од тенџере со Oilид

Опис на производот:
Таблета за полнење, тенџере за наполнување на тенџере: тапа за полнење на тенџере 2311200RB има ознаки на двострана, занишана рака заедно со две рачки, единечна јама, тапа од индустриски кујнски мијалник може да биде избришана од патот кога не е во употреба, ефективна за заштеда и простор за готвење .
Крај на хром: убава чешмичка чешмичка плочка со хром, не-ерозија и не-рѓа, високо-рефлексивна и блескава облога, само може да се измие.
Неоперлен аератор: обезбедува континуиран притисок и директно постојан проток на вода, аератор со поголем притисок со помалку распрскувачки, без капе и отпорен на истекување.
Гаранција, услуга на клиентите: 5-годишна гаранција и услуга на клиентите може да се најде. Обложено со 90-дневно враќање на комплименти.

спецификација

Тежина

7.71 кг = 16.9976 lb = 271.9622 мл

Производител

Леле

точка Тежина

3.74 фунти

пакет Димензии

X x 15.6 9.5 2.2 инчи

Боја

Бронза изматена со масло

Заврши

Нафта нанесуваат

материјал

месинг

моделот

Преклопување / 2 рачка / рака за замав

Постапка за вградување

Wallидна монтажа

Големина на преклопен нож

23.8 инчен

користење

Комерцијален / ресторан / станбен / затворен / кујна

Вклучени компоненти

Тапа за полнење тенџере / приклучок NPT; Аератор на Neoperl ABS; Додатоци за монтирање (германски најлонски сидро завртка за фишери)

Нема коментари сеуште.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X