Барај Барај Мапа

WOWOW кујнски славини со распрскувач спреј, мат црн нерѓосувачки челик

(2 customer reviews)
долари59.99
производи:
14
Осврти:
2

Кујна од не'рѓосувачки челик со извлечена глава на распрскувач

- Надградете ја славината и вашата кујна ќе биде пофантастична! Новина за мијалник со прскалка!

 • Класичен дизајн на ГРАВИТЕТ ТОПКА, направете ја славината полесно да се извлече и повлече. Гравитационата топка може автоматски да го повлече распрскувачот.
 • Мат-црниот FINISH е високо елегантен изглед кој работи со кој било стил на украсување за вашата кујна.
 • 3 СПАРИ ЗА ФУНКЦИЈА ви овозможуваат лесно и ергономски да преминете од спреј во поток и да ја зголемите функционалноста на вашата кујна.

Купете на Амазон

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката
 • АГРАДИРАЈТЕ ГО ВАШИОТ ИВОТ КУЈНА - Тапа за мијалник со висок лак се врти за 360 ° и се одликува со црево за извлекување PX од 1.5 m, што ја проширува областа за перење и го прави готвењето поефикасно. Интегрираната кујна со една рачка е полесно да се прилагоди протокот на вода и температурата.
 • ГРИАЈТЕ ЗА ВАШЕТО ЗДРАВЈЕ - Фали куќиште од не'рѓосувачки челик 304 и цврсто месинг-јадро, оваа еколошка кујна од славината ја извлекува сертификатот за ЦЕЦ и гарантира безбедност на водата. Мат црната површина се спротивставува на 'рѓа, отпечатоци од прсти, корозија и лесно се чисти со крпа за чист, елегантен изглед.
 • 3 режими на прскање на главата - Пауза / тек / спреј. Режим на стабилен проток за полнење вода (стапка на проток: 1.5 GPM), моќен спреј за силно чистење и испирање (проток: 1.7 GPM) и пауза за да се избегне прскање во мултитаскинг. Вградениот аератор на АБС обезбедува непречен проток на вода додека заштедува вода до 50%.
 • ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ - Пред-инсталираните црева за вода помагаат да инсталирате сами во рок од 20 минути без водовод. Ние исто така снабдуваме плоча со палуба од 8 инчи (одговара на мијалник од 1 или 3 дупки).
 • ДОВЕРЕНА 5-ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - Пакет пакет со кутија и дебел сунѓер. Овде, на WOWOW, ние се гордееме со квалитетот на нашите кујнски славини, поради што инсталацијата е лесна, деловите се изработени од квалитетни материјали и секоја нарачка доаѓа со политика за враќање од 90 дена.

спецификација

точка Тежина

5.19 фунти

пакет Димензии

21.34 * 11.1 * 2.83 инчи

Боја

Мат црна

Тип на завршна обработка

Мат црна

материјал

нерѓосувачки челик

Постапка за вградување

Монтажа на палуба со една дупка или со три дупки

Проток

1.8 литри по минута

Број на дупки

1

Висина на плукање

7.5 инчи

Достигнување до излета

8.8 инчи

Поставување на рачката / рачката

Лево десно

Број на рачки

1

Рачка со материјал

Метал

Вклучени компоненти

Кујна кран, плоча за палуба, додатоци за монтирање

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

 1. Д *** 2021 / 04 / 22
  Лондон

  Ја сменивме славината на кујната со овој производ и тој одлично се вклопи во мојата кујна. Има детални инструкции за инсталација што го прави лесен за инсталирање. Квалитетот е исто така одличен. Изгледа и работи без никакви пречки. Силно се препорачува.

 2. N *** e2021 / 04 / 23

  Навистина е убава славина за кујнски мијалник! Неговиот распрскувач за влечење е толку удобен. Изработен е од нерѓосувачки челик и неговиот квалитет е висок со ниска цена. Не двоумете се да платите за тоа.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X