Барај Барај Мапа

WOWOW Комерцијален лонец за полнење саксии Чорме

долари106.99
производи:
63
Осврти:
0

Дизајнирано со вкусна висококвалитетна внатрешна и надворешна структура, fillидот за полнење со тенџере со wallид, Кујната тапа дише современа извонредност во функционалноста, додека ја координира класичната матност.

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

WOWOW Комерцијален лонец за полнење саксии Чорме

Без разлика дали е готвач или обичен готвач, овој сад за полнење со тенџере за potидови, кујна тапа 2311400C носи рака за помагање во секоја кујна. Опремен е со керамички диск вентил за да се гарантира функционалност без капе, особено важна за тапа поставена во шпоретот. Сигурно ќе биде средиштето на вниманието уште долго време, бидејќи овој сад за полнење се состои од висококвалитетен месинг и се нуди во многу различни премиум завршувања. Конвенционалните стилови на стилизирање убаво со традиционални и преодни стилови на декорација.

Информации за детали за производот:

Wallидна славина за топла и ладна: не како традиционален хром со славина за полнење саксии, со само една дупка за ладна вода, wowow кујната славина е дизајнирана со 2 отвори за мешање на ладна и топла вода, нудејќи поголема удобност и пријатно искуство за употреба

 

Заштитете го здравјето: цврста бакарна тапа изработена од чист месинг со висока густина, подобар од другите метали, месингот одликува добро во спречувањето на олово, минерал и корозија, така што е обезбеден водниот стандард, заштитете го здравјето на вашите семејства

 

Заштедете го просторот: 2 рачки со 2 дупки со виткање на wallидниот стил оставаат доволно простор и просторија, двојните спојници на тапа и ротацијата на излезот од 360 степени додаваат поголема погодност, можете да извадите или повлечете непречено за вршење на повеќекратни работи

 

Квалитетен занает: завршна облога со хромиран огледало, сјајна и светла, што не бледнее и е издржлива; Неоперлниот аератор може да обезбеди постојан притисок и исправен проток на вода; Аераторот со висок притисок АБС е помалку распрскувачки, издржува керамички кертриџи без капе

 

Американска стандардна големина: 5.9 "(должина на дупката), 13.1" (должина), 1/2 "NPS до 1/2" NPT (стандарден конектор на САД), не мора премногу да го завртувате крајот на славината ако имате wallидната дупка е длабока; Ограничена 5-годишна гаранција, 24/7 поддршка на клиентите: ограничена гаранција за протекување, капе, пауза и дефекти на финишот, исто така опфатена со 90-дневно бесплатно враќање. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАТЕ EMAIL❤service@wowowfaucet.com

спецификација

Тежина

2.1 кг = 4.6297 lb = 74.0753 мл

Осврти

Нема коментари сеуште.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X