Барај Барај Мапа

WOWOW единечна рачка Вентилатор за бања Матична црна боја

долари59.99
производи:
27
Осврти:
0

Амазон САД

wowowfaucet е посветена на обезбедување високо квалитетни и практични рентабилни производи за семејствата, строго контролирајќи го квалитетот за да обезбеди квалитет, а доколку имате какви било прашања за време на употребата, контактирајте со услугата за клиенти за да одговорите на вашите прашања.

Упатства за инсталација 2320700B

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

 

Црна мат тапа за бања 2320700B
Дали барате елегантна славина од црна мат за бања за да дадете целосен напредок на вашата бања? Не бара повеќе! WOWOW ви нуди најдобра вредност за парите кога ја барате таблетата за бања со црна мат, за да му дадете комплетен стилски изглед на вашата бања. Кога ја дизајнирате или редизајнирате вашата бања, мора мудро да ја изберете вашата тапа за бања. Како прво, хармонично да се вклопите во дизајнот на бањата однапред. Дефинитивно веќе треба да ги вклучите чешмите за бања во почетниот дизајн на бањата. И второ, треба да ги избегнувате чешмите за бања да станат затворен влез во вашиот буџет за бања, бидејќи во многу дизајни за бања, чешмите не се вклучени.

Сепак, WOWOW ви нуди можност да ја купите оваа црна мат тапа за бања со врвен квалитет, и со стилски допир да и ’дадете на вашата бања елегантен стил што го барате. А сепак, по одлична цена која е само дел од славините за бања на А-брендовите. Квалитетот на чешмите за бања на WOWOW сепак е подобар од оние што ги нудат брендовите А-брендови. Затоа WOWOW е уверен да каже дека ние нудиме најдобра вредност за парите со нашите чешми за бања, а особено со оваа тапа на црна мат бања.

Квалитетна тапа за бања со црна мат 

Како што е наведено, WOWOW се стреми да ви понуди најдобра вредност за парите. Оваа славина од бања со црна мат дефинитивно е најдобрата зделка што можете да ја добиете кога барате тапа за бања. Технологијата за обработка е дизајнирана да се стреми кон совршенство. На овој начин WOWOW ви овозможува подобри, практични и пред сè рентабилни славини за бања. Одлични чешми за бања кои ќе го подобрат квалитетот на вашиот живот, со цел да го направат вашиот живот поудобен.

Оваа убава изработка ќе ја забележите веднаш кога ќе ја држите оваа рака тапа за бања. Квалитетните материјали што беа користени за оваа славина од бања со црна мат се со екстремно висок квалитет. Материјалите како легура на цинк и цврст месинг гарантираат долг животен век. Покрај тоа, капсијата без капка по NSF сертифициран производ, исто така, е долготраен производ. Со својот иновативен аератор ви се обезбедува анти-распрскувачки проток на вода. И заштедувате до 50% вода со оваа економизивна карактеристика на тапа на црно-мат бања. Овој аератор може лесно да се отстрани без употреба на какви било алатки, со цел да се исчисти или замени.

Сент славина од бања со црна мат 

Центарот за бања на центарот во црна мат е направена за инсталација од 4 инчи со 3 дупки. Црната мат тапа за бања доаѓа со комплетен комплет додатоци и алатки за инсталирање. WOWOW на пример, исто така, размислувал за практични нараквици за инсталација сами, без да ги оштети рацете. Можете лесно да ја инсталирате оваа бања со црна мат бања во рок од 20 минути без да имате потреба од скап водоводџија. Ако ви требаат дополнителни линии за снабдување, овие се продаваат одделно за да ја завршите инсталацијата на чешмата за бања сите одеднаш.

Црната матна тапа за бања доаѓа со затка за одвод на лифт. Оваа некомплицирана прачка за лифт може добро да ја исцеди водата, избегнувајќи да ги забивате рацете. Водата тече лесно и без никакви вознемирувачки звуци. Со едноставно едноставно движење на рацете, можете да го отворите или затворите заткачот за одвод. Освен тоа, заптивната сметка е убаво интегрирана во тапачката црна матна бања без да се загрозува естетиката. Едвај ја гледате рачката што е убаво и удобно поставена на задниот дел од тапа од црна мат бања.

Стилска тапа на бања со црна мат 
Елегантната црна мат боја на оваа славина за бања нуди стилски додаток на скоро секоја бања. Чешмите за бања честопати се малку потценети заради нивната големина. Сепак, тие имаат огромно влијание врз вашиот декор за бања. Уникатниот црн изглед дефинитивно се дистанцира од обичните четкички со никел или хром. Дава помодерно чувство за подобрување на модерен стил на украсување во тоалетот. Друга предност на оваа мат црна површина е тоа што е многу лесен за чистење и одржување. Нема да бидете сведоци на никакви валкани отпечатоци од прсти на црната мат тапа за бања.
Со едната рачка на црната мат тапа за бања, можете прецизно да ги контролирате волуменот и температурата на водата со една рака. На овој начин не мора да користите две различни рачки и ќе ви биде дозволено прецизно да ја контролирате водата со само една рака. Другата рака ќе ја имате слободна за други задачи, како што се миење на забите или плакнење на лицето. Следствено, тапа од црна мат бања е исто така компактна и не зафаќа корисен простор во вашата бања. Затоа, црната мат тапа за бања е оригинален додаток на секоја модерна бања.
Гаранција тапа за бања со црна мат 
На WOWOW сме сигурни во квалитетот што го обезбедуваме. Убедени сме дека ја нудиме најдобрата вредност за парите што можете да ги добиете на пазарот. Нашиот квалитет е неприкосновен од многу А-брендови. Следствено, многу А-брендови нудат само 1-годишен гарантен рок. Не се плашиме да ви дадеме целосна 3-годишна гаранција за протекување, капе, фракции и дефекти на финишот. Како што можете да видите, ние ќе ја преземеме нашата одговорност. На овој начин не мора да се грижите за континуирано снабдување со вода без ризик. Ние ќе го преземеме ризикот целосно, и ако вашата славина за бања не би функционирала на начин како што треба, ние со задоволство ќе ја замениме вашата црна мат тапа за бања со сосема нова. Тоа е наше ветување до вас.

На крај, но не и најмалку важно, ние исто така ви нудиме бесплатна гаранција за враќање на парите од 90 дена. Ако не сте задоволни со вашата црна мат чешма за бања, ние веднаш ќе ви вратиме целосно. Тоа ја докажува нашата доверба во нашиот производ. Зголемениот број на глобални клиенти, и потрошувачи и деловни, имаат доверба во нашите славини, и тоа не без причина. Ние ја нудиме најдобрата вредност за парите и се надеваме дека ќе ве убедиме и вас.
Предностите на славината за бања со црна мат накратко:
• Дава вук-фактор во секоја бања
• Стилски црн мат финиш
• Нема отпечатоци од прсти
• Најдобра вредност за парите
• Лесно да се инсталира самостојно за само 20 минути
• Лесен за чистење и лесен за одржување
• 3-годишна гаранција

 

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

2.64 фунти

пакет Димензии

X x 9.92 7.87 4.96 инчи

Боја

Мат црна

Заврши

Црна

материјал

нерѓосувачки челик

моделот

Класичен, модерен

Извор на енергија

Хидрауличен погон

Постапка за вградување

Поставено на површината

Висина на плукање

2.7 инчи

Достигнување до излета

4.2 инчи

Тип на испирање

Автоматски

Вклучени компоненти

Собрание за одвод на прачки за живот

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X