Барај Барај Мапа

WOWOW Центар за четки за бања со никел

(35 customer reviews)
долари38.91
производи:
62
Осврти:
35

Амазон САД    Амазон CA

Сместена чешма за нишки за бања од WOWOW е економична. Висок квалитет на производ со современ стил. Купете ја нашата тапа за бања сега Брусен Никел!

Упатства за инсталација 2321200

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

WOWOW Центар за четки за бања со никел

WOWOW Центар за четки за бања со никел

WOWOW Центар за четки за бања со никел

WOWOW Центар за четки за бања со никел

Тапа за бања за четки никел 2321200
Дали сте подготвени да ја стилизирате или рестартирате вашата бања? На WOWOW веруваме дека дизајнирањето или редизајнирањето на вашата бања треба да се направи со најквалитетни материјали за оптимални перформанси. А сепак ова треба да биде достапно за секого. Да украсувате или повторно да ја украсите вашата бања најмногу пати не е евтин настан. И, заради буџетски причини или непредвидливи неуспеси, може да се бараат ефтини чешми затоа што истекоа на буџетот. На WOWOW го разбираме ова, и затоа ми дозволува да се купат чешми со врвни производи по ниски цени. Дали звучи неверојатно? Не кога ќе прочитате за нас и нашите производи.
WOWOW е релативно нов бренд, произведува одлични водоводни резерви како чешми. За да одговара на сите видови на дизајни и стилови, WOWOW секогаш понуди широк избор на квалитетни чешми за да одговара на потребата на сите наши клиенти. И, како што можете да видите во таблетното тапа на WOWOW, ние ги ангажиравме најдобрите дизајнери да ви понудат додатоци за бања што би одговарале во кое било списание за дизајн. Веруваме дека WOWOW ви нуди најдобар сооднос цена-квалитет на пазарот со нашите врвни дизајн чешми, производи со висок квалитет, а сепак по пристапни цени.
Современа тапа за бања бранеа никел
Овој класичен и сепак современ тапа за миење на бања ниски од WOWOW има две рачки за вода, една за топла вода и една за ладна вода. Овој ретро дизајн ја осветлува вашата бања со посебен допир. Како што знаете, тапаните за бања се природни точки на фокусирање, иако тие се најмалите артикали за бања. Поради оваа причина, вие сте во можност да дадете посебен ретро допир во вашата бања, а не да се загрозувате за функционалноста и квалитетот. Оваа чешма со никел за миење на бања е лесно да се комбинира со други чешми за бања на WOWOW кои се достапни во ист стил и завршуваат како што е оваа тапа за бања, бранеа никел.
Завршената никелска завршница е направена со никел облога што е завршена со оформување со жица четка. Токму тоа е причината зошто оваа чешма за четкичка за нијанса на нијанса го доби својот текстуриран изглед. Оваа бранеста завршница на никел му дава на оваа бања тапа топол и единствен тон. Покрај тоа, таа создава ексклузивен изглед со своите варијации на светлина и сенки на површината на оваа тапа за бања. Поради неговиот ексклузивен карактер, чешмата со нијанси на WOWOW на бањата, никел не би била на место во ниту еден хотел со пет везди или ексклузивна палата.
Тапа на бања од прво одделение бранеа никел
Веднаш го забележувате квалитетот на оваа тапа за бања кога ја имате во ваши раце. Ништо не е повеќе вознемирувачко отколку да инсталирате нова тапа за бања која започнува да капе по краток период. Овој звук на капе може да ве направи луд, особено во текот на ноќта. Тогаш, честопати не постои друго решение освен да ја замените тапа вашата бања. Тоа може да биде скап настан, а вашата ефтина тапа за бања се покажа дека не е толку ефтина на крајот. На WOWOW ќе научите од друга страна дека висококвалитетните производи не мора да значат и високи цени. WOWOW докажува дека можете да добиете висок квалитет по прифатлива цена. Оваа чешма за нијанса со четка никел нуди масивна бакарна подлога, школка од нерѓосувачки челик и трајна конструкција. Трајноста е главната цел кога е направена оваа чешма за чешла никел на WOWOW. И тоа е она што веднаш ќе го забележите.
Секоја чешма од чешмата на бањата WOWOW од четка никел беше направена од месинг. Оваа рачно изработена тапа за бања не е за ништо cUPC- и NSF 61-сертифициран. Смешна никел од бањата за бања од WOWOW се одликува со постојан проток на прскање. Покрај тоа, нема да забележите никакви отпечатоци од прстите на површината на оваа тапа за бања. Лесно е за чистење и затоа е лесно за одржување. На овој начин, ќе имате пенлива четка никел за бања за бања за долг период.
Економична тапа за бања зачинета никел
Вкусната никел од бања на WOWOW е завршена со најсовремени технологии за да ви понуди привлечност и издржливост на време. И сето тоа за прифатлива цена. Пред сè, АВС-аераторот ви заштедува 50% вода, така ќе го видите и на вашата сметка за вода. WOWOW затоа ви помага да заштедите на многу начини.

Освен атрактивната цена и одликите за заштеда на вода, оваа чешма за четкичка за нијанса е лесна за инсталација. Оваа таблета за бања со 4 инчи може да биде инсталирана во забрането мијалник за бања со 3 дупки. Овој класично дизајниран тапа за четкичка за бања, бранел никел, исто така вклучува и затка затка. Сите материјали за инсталирање се вклучени со тапа. Овој чешел никел од чешма за бања може лесно да се инсталира со јасни упатства за рати. Дури и ако не сте професионалец. На овој начин можете да заштедите уште повеќе трошоци.

Бесплатна испорака и 90-дневна гаранција за враќање на парите
Бидејќи WOWOW се залага за своите производи и е убеден во квалитетот на неговите чешми, се нуди 3-годишен гарантен рок со оваа чешма за четкичка никел. Ако тапа од нијанса за бања од WOWOW не би ја искористиле максимално како што било ветено, ќе добиете комплетно нова тапа за бања без мелење никел.

Покрај тоа, WOWOW ви нуди комплементарна гаранција за враќање на парите од 90 дена. Кога мислите дека не ви го испорачавме она што ви го понудивме, можете да ја испратите тапата за бања назад кон нас, без било какви прашања. WOWOW се залага за одржување на своите ветувања, и ако го немате тоа чувство, ние ќе ја преземеме нашата одговорност за тоа. Веднаш штом ќе ја примиме чешмата за бања за миење никел назад, веднаш ќе ги добиете парите!

Како и со сите производи на WOWOW, и оваа четкичка никел за четкичка за бања ќе се доставува бесплатно на кое било место во светот. WOWOW има широка публика ширум светот и сите го ценат рентабилниот квалитет што WOWOW треба да го понуди. Ние би сакале да го пробате нашиот производ, исто така. И, сигурни сме дека никогаш повеќе нема да сакате да се менувате во други чешми.
Предностите на тапанот за бања Брусен никел накусо:
 Дава фактор на вуј во секоја бања
 Класичен дизајн, но сепак современ
 Рачно изработена завршена четка за никел
 Лесно се комбинира со други чешми за бања
Fa тапа за бања со високи перформанси
 Изработени од високо квалитетни материјали
 Лесен за чистење и лесен за одржување
 3-годишна гаранција

спецификација

Тежина

3.03 фунти

Димензии на производот

X x 9 2.2 5.1 инчи

Боја

Брусен никел

стил

NSF керамички диск вентил, измешајте вода, 3-дупчен дизајн од 4 дупки, лесен за инсталирање

Заврши

Бранеа

материјал

Легура на цинк / не'рѓосувачки челик / месинг

моделот

Монтирана на палуба, инсталација со 3 дупки 4 инчен центар

Постапка за вградување

Монтирање на палубата

Висина на плукање

3.7 инчи

Достигнување до излета

5 инчи

Тип на испирање

тек

Поставување на рачката / рачката

Лево и десно

Рачка со материјал

Цинк легура

Стил на прекинувач

Топла вода и ладна вода одделно контролираат

Посебни карактеристики

Контрола на топла и ладна вода

Вклучени компоненти

Тапа * 1, Спецификација за инсталација * 1, pop-up капаче за одводнување * 1

 1. H *** y -2020 04 08-
  US

  Токму мијалникот што го посакував. Отидов во неколку продавници и не најдов ништо што ми се допаѓаше. Ова беше многу лесно да се инсталира, и доаѓа со сè што ви треба, вклучувајќи ги прицврстувањата на цревото и одводот. Лесно се чисти, добро се држи до децата, не може да бара повеќе.

 2. T *** d-2020 04 10-
  US

  Ова е славина со убав изглед, која дојде со повеќе делови што ни беа потребни отколку што очекувавме. Не моравме да одиме во продавницата за да ги купиме деловите под мијалникот, кои понекогаш не доаѓаат со славина. Ја ценевме и цената на оваа ставка. Се чувствувавме како да имаме добра зделка.

 3. C *** y-2020 04 11-
  US

  Го купив ова, барајќи нешто прилично ефтино. Се изненадив колку е тешко и квалитетно, кога го отворив. Тие изгледаат одлично, и за дел од цената на водечките брендови.

 4. U *** y-2020 04 11-
  US

  ми требаа 2 часа да ги инсталирам двете стари славини за бања. Овој е многу подобро дизајниран, не само што можам да го инсталирам за min 10 мин., Туку исто така верувам дека би можел да го одинсталирам за помалку од 15 мин кога е потребно во иднина. Навистина се прашував зошто старите славини треба да се дизајнираат толку тешко да се отстранат.

 5. R *** l-2020 04 12-
  US

  Јас бев исклучително задоволен од оваа славина. Тешки, мазни рачки, добар проток на вода и се квалитетни славини. Бев лесен, а не типична марка што гледам дека сум импресиониран. Дефинитивно би ја купиле оваа марка повторно.

 6. S *** t-2020 04 19-
  US

  Прекрасна славина за мијалник во бања. Вклучено беше сè за да може полесно да се инсталира. Сакајте го изгледот и чувството на мојата нова славина!

 7. A *** n-2020 04 18-
  US

  Оваа славина беше токму она што го барав додека планирав реновирање на бања. Толку ми се допадна за нашата главна бања што го купив повторно за главната. Неговиот елегантен и стилски. Плус цената е вистинска. Ги надмина моите очекувања

 8. M *** l-2020 05 06-
  US

  Одличен производ, изгледа многу добро и е лесен за инсталирање. Пакувањето беше одлично, го штити производот. Навистина ми се допаѓа славината на повисоко ниво за да можете лесно да ги ставите рацете под неа. Многу добра завршница, солидно изградена.

 9. B *** s-2020 05 10-
  US

  Многу убава славина, а исто така и додатоци со кои се произведуваше. Плетените црева за напојување се убави, долги (20 ″ плус) и прилично тешка работа, а одводот е исто така корисен плус!

 10. N *** s-2020 05 12-
  US

  Јас сум навистина задоволен со оваа набавка, славината изгледа одлично и се чувствува цврсто за цената. Згора на тоа, исто така, ги добивате и флекс-линиите со солиден квалитет .... НО ОЧЕКУВАЈТЕ тоа не е сè, исто така добивате pop-up вентил од типот што беше лесен за поставување, лесен за употреба и исто така изгледа добро. Без каење.

 11. D *** e-2020 05 13-
  US

  Ја сакавме оваа славина. Дојде комплетно со мозоци и приклучоци за приклучоци за вода. Дефинитивно би го порачал овој производ повторно

 12. е *** м-2020 05 19-
  US

  Ова е прекрасен и многу лесен за инсталирање пакет. Доаѓа со сè што треба да инсталирате. Потребни беа само неколку минути за инсталирање и изгледа одлично. Buyingе купам друг.

 13. М ***)-2020 05 21-
  US

  Бидејќи постојниот отвор за славина од тоалетот требаше да биде близу до шалтерот и да излее вода од мијалникот. Јас го купив ова парче. Многу поубаво од она што дојде во нашиот кампер и би било погодно за употреба во нашата куќа. Среќен со оваа набавка.

 14. M *** n-2020 05 22-
  US

  Убава и одлична цена. Лесен за ракување. Сакајте го вентилот за притисок. Не бев ни свесен дека дојде со тоа.

 15. S *** n-2020 05 29-
  US

  Оваа славина работеше одлично и по многу подобра цена од која било продавница близу мене. Лесно беше да се инсталира и изгледа убаво.

 16. H *** a-2020 06 02-
  US

  Мило ми беше што го најдов ова по толку голема цена. Квалитетот одговара на цената, но работи добро за бањата на нашето дете.

 17. D *** e-2020 06 02-
  US

  Ако можев да ползам во мојот мијалник и да ја почувствувам моќта зад оваа славина, би ја чувствувал. Се чувствувам како моите раце да се крстат секогаш кога водата од овој Бог што им ја испрати славината ќе ги погоди.

 18. C *** d-2020 06 02-
  US

  Инсталиравме 2 од овие пред два месеци ..
  Тие се одлични! Тие се многу стилски и фантастична вредност !!

 19. Б ***)-2020 06 11-
  US

  Купив три комплети од овие комплети за славински мијалник. Можев да потрошам двојно повеќе, но немав во својот буџет. Овие се многу убави и изгледаат одлично. Имав инсталирано професионален водоводџија и тој рече дека тие се едни од најубавите гарнитури што ги видел. Силно би препорачал.

 20. K *** r-2020 06 13-
  US

  Овие ги искористив за да ги надградам бањите. Лесно се инсталираат и работат непречено. Ми се допаѓа колку добро работат

 21. S *** n-2020 06 17-
  US

  Најдобра тапа за бања што ја купив! Фантастична цена, лесен инсталирајте стилски изглед, работи одлично!
  одличен производ. ако треба друг подоцна дефинитивно ќе купи друг и ќе го инсталира изгледа одлично.

 22. M *** y-2020 06 20-
  US

  Одлична славина за замена за бања долу. Лесна инсталација и работи без назадувања. Следно, купувам слично за капење во горниот кат.

 23. A *** r-2020 06 25-
  US

  Не морав да купам ништо друго за да ја заменам славината на клемата. Убав изглед. Добра вредност.

 24. A *** a-2020 06 28-
  US

  Квалитетот и вредноста се број 1 со оваа работа. Супер лесна инсталација и сè што ви треба за инсталирање е во полето. Не можете да го победите тоа на друго место.

 25. A *** n-2020 06 30-
  US

  Купивме 3 од овие за двете бањи. Сакам затка за одвод. Тоа е копче наспроти завртка на нешто. Тоа го прави да изгледа многу почисто и многу полесно да се користи. Генерален, елегантен и разноврсен дизајн.

 26. M *** y-2020 07 01-
  US

  Инсталиран за околу 30 минути. Надградете од старата и беше убава мисла да ја направите нашата бања помодерна

 27. S *** l-2020 07 05-
  US

  Сакајте го стајлингот и завршениот финиш на никел. Лесно е да се инсталира. Имам три бањи и ја имам оваа славина во сите.

 28. q *** n-2020 07 08-
  US

  Купено ова за замена и стара славина во ретко користена подрумска бања. Дојде со сè што ми требаше за работата. Импресиониран сум од квалитетот на оваа славина.

 29. D *** n-2020 07 12-
  US

  многу добар производ! Бев изненаден колку добро се прави. Againе купам уште една за мојата друга бања.

 30. S *** d-2020 07 13-
  US

  Ги сменив двата аспекти на главната бања и беше ветре. Лесно е да се инсталираат и изгледаат многу добро и за таа цена ќе ги сменам и другите бањи.

 31. C *** y-2020 07 13-
  US

  Лесен за инсталирање, модерен и ефтин. Изгледа неверојатно во мојата половина бања.

 32. L *** d-2020 07 16-
  US

  Големата вредност изгледа скапа и работи одлично. Вистинска вредност за парите, би го препорачала ова ако ви треба нова славина или само надграден изглед

 33. W *** h-2020 07 20-
  US

  Ни требаше славина за да одговараме на нашиот туш и нашите локални продавници го немаа она што ни се допаѓаше. Оваа славина работи совршено! Лесен за инсталирање и изглед од висока класа

 34. J *** e-2020 07 24-
  US

  Купив една од овие славини и толку многу ми се допадна, купив уште две за моите други бањи. Имаше разумна цена и ги чистеше мијалниците во бањата! Производот пристигна брзо и во одлична форма. Прекрасна тапа Силно ја препорачувам оваа славина!

 35. *** т-2020 07 28-
  CAD

  Цената беше вистинска и беше лесна за инсталирање. Јас сум исто така многу задоволен од тоа колку добро работи и колку убаво изгледа. Навистина добра славина и изгледа добро. Прилично едноставна инсталација

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X