Барај Барај Мапа

WOWOW тапа за бања за миење садови во бронзена нафта

долари45.99
производи:
25
Осврти:
0

Амазон САД
Зошто да изберете бронза нафта за еднократна славина бања? Од следниве причини: Површинска текстура слична на занаетчија, пронаоѓач на тапа топла и ладна вода, еколошки мек излив и е бавен одговор за да се спречи ладно и топло.

2320700RУпатства за инсталација

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

 

WOWOW тапа за бања за миење садови во бронзена нафта

 

WOWOW тапа за бања за миење садови во бронзена нафта

 

 

4 ин. Десет детали за центарот за една бања за бања во центарот

Вклучено е и санитарно користење на склопот на одвод: вклучете го столбот за подигнување и затворачот за излегување, водата доаѓа од изливот на славината преку притискање на столбот на лифтот, спречувајќи џабење на рацете
Поставување на монтажа со 3 дупки: единечна лост тапа одговара со стандардната поставка од 4 инчи, брза и без алатка инсталација тапа за бања, 1.2 инчи најголема дебелина на монтирање
Индустриска програма: ретро-монтирани суровини на чешми со рецепт за изнајмување дома, нов станови, еден апартман, моторни домови, приколки за патувања и употреба на домаќинства
ГАРАНЦИЈА, ПОДДРШКА НА ПРИРОДНИЦИ: Се нуди 3-годишна гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со 90-дневно бесплатно враќање. ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈ EMAIL❤service@wowowfaucet.com
Комбинирањето на естетиката и перформансите со заедницата за цевки е токму она што ние, во wowowfaucet, се концентриравме и се фокусиравме наоколу. Произведено од посветени умови на деловни специјалисти во 2008 година, wowowfaucet неуморно работеше во производство на одлична стока на кујната и бањата на пазарот.

спецификација

заврши

Масло броена бронза

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X