Барај Барај Мапа

WOWOW Автоматско диспензерот за сапун .ид

долари80.99
производи:
63
Осврти:
0

За да се намали стапката на инфекција на СОВИД-19, не само што треба внимателно да ги миете рацете, туку треба и автоматски диспендер за сапун со сензори за да ги намалите шансите за вкрстена инфекција

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Избувнувањето на СОВИД-19 ги ​​натера луѓето да обрнат внимание на проблемот со миењето на рацете. Традиционалните диспензери на сапун за пумпи треба да ја допрат главата на пумпата со рака, што ја зголемува веројатноста за инфекција со вируси. Особено на јавни места, како што се домови, училишта, трговски центри, ресторани и станици, многу луѓе треба да одат во тоалет , Во тоа време, автоматскиот диспендер за сапун со сензори е поудобен. Само ставете ја раката под диспензерот за сапуни, тој автоматски ќе го ослободи растворот за сапун, ќе го намали допирот и ќе го заштити здравјето на луѓето. Користете модерна технологија за да го поразите COVID-19. Започнувајќи со добро миење на рацете, автоматскиот диспендер за сапун ги штити луѓето од вируси

спецификации

SKU: Автоматско диспензерот за сапуни категории: , Тагови: , , ,

спецификација

Тежина

2 кг = 4.4092 lb = 70.5479 мл

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X