Барај Барај Мапа

Широко распространета Хром со славина за бања со голема лак со две лаки

(25 customer reviews)
долари59.99
производи:
60
Осврти:
25

Амазон САД

Зголемувајќи го изгледот на вашата бања со елегантен детален дизајн, Двете рачки со мијалник за мијалник за бања со никел ќе ви ја обезбедат безбедна убавина во вашата бања.

Упатства за инсталација 2321300C

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

Широко распространета Хром со славина за бања со голема лак со две лаки

Широко распространета Хром со славина за бања со голема лак со две лаки

Класичен распоред со врвен квалитет со врвен квалитет: цврста цевка за бања од не'рѓосувачки челик 2321300C. Крајот на Chrome може да издржи корозија. Керамичка капсула со висока запечатување и неоперен аератор за заштеда на вода. Двојно поставување на рачката за лесен контролер на проток и температура на водата. (ве молиме проценете ја големината на мијалникот пред да нарачате)

креативна, брза технологија за поврзување: првата иновативна зграда брза врска е едноставна за инсталирање самостојно без водоводџија. Зачувајте ја цената за инсталација на цевките со тапа од дрво. Просторот е прилагодлив според вашите вистински барања. Собира изнајмување дома, нов станови, еден апартман, моторни домови, приколки за патувања и употреба на домаќинствата.
Двојно управување со поставување за едноставен контролер на проток и температура на водата. Собира изнајмување дома, нов станови, еден апартман, моторни домови, приколки за патувања и употреба на домаќинствата.

спецификација

Производител

Леле

точка Тежина

3.64 фунти

пакет Димензии

X x 12.1 8.5 3.1 инчи

Боја

Chrome

Заврши

Полиран

Постапка за вградување

Распространето

Број на дупки

3

Број на рачки

2

Профил на приклучок

Плажа планина

Опис на гаранцијата

5-годишна ограничена гаранција

 1. C *** r-2020 06 01-
  US

  Ја купив оваа славина главно затоа што беше една од најевтините од неговиот тип на располагање, но леснотијата на инсталирање е зошто би ја купил повторно. По инсталирањето на тела, тие се затегнуваат на место со завртки прикачени на навртките отколку со затегнување на навртките директно, што ја елиминира болката при обидот да се ротира клуч со долги рачки во тесните четвртини под мијалникот. Слично на тоа, цревото не бара извртување или навртување за прицврстување, туку едноставно лесно се прилепува на тела.

  Единствените мои компоненти се дека компонентата за одвод не е полесна за инсталирање од која било друга, и дека пластичните краеви на цревото се чини дека се малку ефтини и можеби се склони кон истрошеност и кршење на неколку години од линијата, но сè е во ред од сега . Дефинитивно препорачајте го ова само за леснотијата на инсталирање.

 2. A *** n-2020 06 04-
  US

  Имав обложувалници на тезгите и барав економичен начин за облекување на бањата. Овие славини беа одличен избор. Тие беа лесни за инсталирање и работење убаво. Оригиналната јака за одвод беше голема за мојот мијалник да дозволи цела вода да се исцеди правилно. Ги известив и тие ми испратија помали замени. Овој производ е одлична вредност и нивната услуга е исклучителна.

 3. S *** h-2020 06 06-
  US

  Ова е добра замена на кран за мијалник во бањата. Има чист елегантен стил. Очекував рачките да бидат малку повисоки, но штом ги искористив неколку пати, тие изгледаат како што треба. Мојот сопруг инсталираше сè многу лесно. Не бев сигурен во врска со одликата за скокање, но всушност ми се допаѓа подобро од стариот вид на рачка за одвод. Само држи сè едноставно. Имам сјаен хромиран финиш и го сакам. Цената беше многу подостапна од другите што ги погледнав. Очекувам да уживам во ова долго време.

 4. A *** d-2020 06 07-
  US

  Ставивме 2 комплети од овие во нашата главна бања. Рачките работат многу непречено. Тие се чувствуваат и изгледаат убаво. Би биле двојно повеќе во Лоус итн.

 5. Y *** e-2020 06 10-
  US

  Тапа доставена на време и беше многу лесна за инсталирање. Ми требаше повеќе време да ја отстранам старата отколку да ја инсталирам новата славина.

 6. R *** y-2020 06 12-
  US

  Оваа славина е за бања во главната спална соба. Бевме прилично импресионирани од квалитетот на производот за цената

 7. A *** y-2020 06 13-
  US

  Оваа славина на мијалник е изработена со исклучително висок квалитет. Се чувствува тешко како скапо име. Доаѓа со сите делови потребни за инсталација. Дали беше инсталирано во изминатата недела и функционираше одлично досега! Updateе се ажурира ако нешто се промени.

 8. C *** y-2020 06 14-
  US

  Оваа славина е прекрасна! Тоа е одличен квалитет и работи одлично! Упадите ме збунија малку, но сепак бев во можност да го инсталирам!

 9. H *** y-2020 06 16-
  US

  Ја сакам оваа славина! Не сфатив кога го нарачав дека изливот може да се врти, што е навистина корисно богатство!

 10. Е *** а-2020 06 19-
  US

  Сакајте го новиот комплет славина за нашата новореновирана бања! Многу модерен и елегантен.

 11. A *** s-2020 06 21-
  US

  Ја сакам оваа славина. Јас всушност купив две и двете се совпаѓаат во бањи од различен стил. Тоа е прифатлива и цврста. Одгодувачот работи убаво и беше лесен за инсталирање. Лесно е да се исчисти и многу привлечно!

 12. A *** a-2020 06 26-
  US

  Буквално не можам ниту да ја завиткам главата околу цената на оваа славина и колку убаво и елегантно изгледа. Ги разгледувавме оние слични на Home Depot и Lowe's за повеќе од двојно од цената. Ова е првата славина од три парчиња што некогаш сум ја инсталирал и беше толку смешно брза. Најтешкиот дел е очното гледање на сè и да бидете сигурни дека сите три парчиња се усогласуваат совршено. Во зависност од должината на линијата за напојување што ја користите, можете да ги поврзете оние пред да го натопите тополото или ладното на место, само проверете дали имате парчиња за да ги затегнете. Искрено, не можам да кажам доволно големи работи за ова. Тоа е одлична зделка и 100% вреди за секој денар !!

 13. C *** l-2020 06 27-
  US

  Неодамна ја купив и инсталирав оваа славина како дел од ремоделирање на бања. Јас сум навистина среќен со мојата одлука да го купам овој бренд / модел над другите што ги погледнав и ги разгледав. Тапа е елегантен по изглед, работи беспрекорно и е супер добро осмислен во неговиот 'дизајн и конструкција. Линиите за брзо поврзување се вистински плус и ја поедноставуваат инсталацијата. Не доживеав никакви протекувања или проблеми при инсталацијата, ниту откако започнав да ја користам славината. Иако е предвиден скокачки мозок, бидејќи оваа бања се користи секојдневно, јас се одлучив за различен мозоци со отстранлив кош за брзо чистење на улов. Во блиска иднина планирам да го инсталирам испорачаниот скокачки прозорец во друга помалку користена бања.

 14. B *** y-2020 06 28-
  US

  Овие изгледаат одлично во бањите. Ние ги заменивме нашите стари тела од 1978 година со овие и разликата е неверојатна. Притисокот се чувствува силен, а високиот лак го олеснува ставањето на работите под мијалникот. Едноставноста на инсталацијата ме натера да ги сакам овие славини за мијалник.

 15. B *** t-020 07 02-
  US

  Стариот Моен надвор од бањата даде и започна да протекува - не може да се поправи. Потребна е ефтина замена. Се грижев за оваа, бидејќи цената беше мала. Бев пријатно изненаден кога пристигна. Изгледа одлично, а упатствата беа едноставни за следење и беше лесен за инсталирање (дури и кога имав маче што скокаше околу мене). Добив дури и е-пошта од WOWOW за да се осигурам дека ми успеал. Многу задоволен од купувањето

 16. U *** r-020 07 12-
  US

  Кога ја отворив одличната амбалажа, мојата прва мисла беше сигурна дека е супер, одлична завршница, цврсти месинг врски, отиде во супер леснотија… откако рече дека ова е само за една недела, па немаше искуство за нејзината долговечност, но досега го сакам

 17. T *** y-020 07 14-
  US

  Бев скептичен кога го нарачав ова поради цената. Нарачав 2 комплети за мојата главна бања. Многу добро!! Тие изгледаат добро и цврсто. Мојот водоводџија беше исклучително импресиониран. Од сега многу препорачувам!

 18. B *** r-020 07 16-
  US

  Ова требаше да ја замени старата славина на бања. Не очекував толку убаво средство! Цената беше фантастична, па затоа сум многу задоволен. Инсталацијата беше ветре. Не требаше време да се појави. Потребно беше повеќе време да се отстрани старата. Ова е одлично купување!

 19. A *** n-020 07 19-
  US

  Прекрасно е и лесно се инсталира. Ми се допаѓа дијаграмот во описот на производот, што ми дава доверба дека ќе одговара на постојните делови за водовод во мојата бања. И работи како што се очекуваше. Целокупниот поглед е совршен.

 20. A *** h-2020 07 24-
  CAD

  Ја купивме оваа славина за бања наместо Моен или Делта поради разликата во цената и досега добро. Тоа е многу убав славина и добро функционираше досега.

 21. M *** e-2020 07 23-
  US

  Многу импресиониран од квалитетот и финишот на оваа славина. Како убаво, ако не и поубаво од брендовите со големи имиња и далеку поевтино.

 22. H *** a-2020 07 26-
  US

  Ја купив оваа славина како замена. Лесно е да се инсталира. Има убав модерен изглед. Лесно се чисти. Внатре во делови има месинг. Сакајте поп-дренажа. Мојот човек рече дека е подобро изграден од нашата стара скапа славина.

 23. 2 *** 9-2020 07 28-
  US

  Инсталирани две славини за еден час. Тие изгледаат многу убаво. Вклучен е stopубовта затка за притискање и водоводните линии. Досега овој производ е добра вредност за вашите пари

 24. D *** n-2020 07 30-
  US

  Сакајте како изгледаат овие! Бањата изгледа елегантно. Многу лесен за инсталирање и има елегантен изглед што ги прави лесни за чистење. Многу непречено функционирање и одличен проток на вода.

 25. 2 *** 1-2020 08 01-
  US

  Огромно подобрување во однос на тековната поставка што е купена дома. Старата поставка чинеше над 120 УСД при ниски / домашно депо. Овој модел овозможува подобар проток на вода, нови компоненти и лесна инсталација по многу разумна цена. Квалитетот изгледа одлично!

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X