Барај Барај Мапа

Допирања со миксер од бел плоштад

долари79.99
производи:
12
Осврти:
0

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Сливот на базенот EVE-0162 ви овозможува да ја мешате топлата и ладна тапа на вашата посакувана температура. Миксерот меша топла и ладна вода пред да ја нацрта од тапа. Нашата серија за чешми за басен е совршен избор за пронаоѓање на вистински чешми за око, таа ќе стане во фокусот на вашата бања. На WOWOW, можете да изберете од стилски славини и чешми за да одговарате на вашата бања.
Без олово: Дизајнирано и произведено со напредни полимерни материјали (многу лесни, но многу силни), отпорни на 'рѓа, гребнатини и корозија при секојдневна употреба. Не вклучува поп-ап-мозоци и лента за подигнување.
Избегнувајте прскање со млазници за масажа: единечна лост, лесна за контрола на протокот и температурата на водата
Уникатен бел дизајн: додадете малку шарм на вашата када.
Вентилот на керамички диск има долг работен век, стабилно работење и нема капе.
Лесно да се инсталира и контролира вода: 1 дупка и единечна рачка, лесна за контрола на топла и ладна вода.
Тип на тапа: тапа на мијалник за бања / тапа за мијалник

спецификација

Тежина 2 кг

Нема коментари сеуште.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X