Барај Барај Мапа

Допрете миксер со црн слив на мраз за коцка

долари79.99
производи:
0
Осврти:
0
  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Слатка на сливот Matte Black има хигиенски дизајн со модерен изглед и е идеална за монохроматски бањи. Овој мат црна единечна слива супа додава чувство на луксуз во вашата нова бања. Направено со највисоки стандарди за квалитет, користејќи касети за филтрирање на керамички филтри и аератори изработени од Швајцарија и други високо квалитетни компоненти за да ви овозможи континуирано и стабилно прилагодување на протокот на вода

30 ДЕНА Ограничена враќање и гаранција за враќање на парите :Стоиме зад нашите производи, сите кранови на кујната се поткрепени со 3 години ограничена гаранција, 30 ДЕНА Ограничена гаранција за враќање и враќање на парите. ако има какво било прашање, слободно контактирајте не, ние сме многу среќни што нудиме навремени решенија
Интелигентна технологија за заштеда на вода: меурот воведува воздух во протокот на вода за да формира голем бел меур, а воздухот и водата се мешаат целосно за да се постигне целта за заштеда на вода.
Ергономска рачка: рачката одговара на ергономијата, зафатот е удобен, а прекинувачот е мазен и бесплатен
Опремено со експлозивно црево: уникатната структура без јазли може да спречи заплеткување и капење предизвикано од влечење, што ја прави постабилна и издржлива.
Тежок сунѓер за тело: посоодветно пакување, стилски и убав изглед, не е лесно да се скрши, намалувајќи ги ризиците за транспорт

тип Миксер за слив
користење Бања
материјал Месинг тело
Основен материјал за вентили Керамички
Површински третман Полиран тапа
функција Топли и ладни славини за бања
Тип на инсталација Монтирана на палубата
Боја Мат црна
Број на рачки Единствена рачка
сертификати КУПЦ
враќање пари 3 години

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X