Барај Барај Мапа

Сензор Допрете топла и ладна вода бела боја

долари109.99
производи:
0
Осврти:
0
 • Во сегашната епидемиска состојба, миењето на рацете е една од најзгодните и најефикасните мерки за превенција. Ако рацете не можат да се мијат правилно со време, патогените на рацете можат да влезат во телото преку мукозен контакт. Миење на рацете и нивно чистење може ефикасно да го намали ризикот од појава на нов коронавирус.
 • Откако ги измивте рацете и ја исклучивте водата, вашите чисти раце допреа тапа полна со бактерии, предизвикувајќи секундарно загадување. Рачната тапа е склона кон вкрстување на инфекцијата! Во тоа време, секој треба да ја користи индукциската тапа

Доставете до

 
 • Квантитет
  • -
  • +
 •  
назад количката

1. Инстантно насетување, излез на вода во секунди: интеграција на сензори, ново паметно искуство, бесконтактно излегување на вода
2. Лесна инсталација, интелигентно искуство: индукционата област е дебагирана пред да заминете од фабриката, и може да се користи по инсталирањето на батеријата
3. Двојно испуштање на вода од зона на индукција: На горниот и долниот дел на славината има индукциски зони, а водата ќе се исклучи автоматски по 30-тите години континуирано празнење вода
4. Донесување на напредна технологија за боење со спреј на автомобилот: прифаќајќи ја напредната технологија за боење со спреј во автомобилот, адхезијата е добра, а површината на бојата не е лесно да се распадне. Површината на производот е отпорна на гребење, отпорна на корозија, лесна за чистење и мазна како нова.
5. Повеќеслојна сјајна галванизација: Повеќеслојно галванизација, изгледот е исто толку светл, како нов, отпорен на корозија, не е лесен за носење

спецификација

Тежина 2 кг

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X