Барај Барај Мапа

WOWOW Бела славина за бања со ротирање на 360 степени

долари99.99
производи:
0
Осврти:
0

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Ротација 1.360 °: погодно за миење лице, плакнење, гаргара, итн.
2.Скандинавска едноставност секоја линија се придржува до модерните естетски стандарди, едноставни, но стилски
3. Ергономска рачка: рачката одговара на ергономијата, зафатот е удобен, а прекинувачот е мазен и бесплатен
4. Опремено со експлозивно црево: уникатната структура без јазли може да спречи заплеткување и капење предизвикано од влечење, што ја прави постабилна и издржлива.
5. Тежок сунѓер за тело: посоодветно пакување, стилски и убав изглед, не е лесно да се скрши, намалувајќи ги ризиците за транспорт
6.30 ДЕНА ОГРАНИЧЕН ВРАURNА ANDЕ И ГАРАНЦИЈА ЗА ПРАВА: Стоиме зад нашите производи, сите кранови на кујната се поткрепени со ограничена гаранција од 3 години, ограничена гаранција за враќање и враќање на пари од 30 ДЕНА. ако има какво било прашање, слободно контактирајте не, ние сме многу среќни што нудиме навремени решенија

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X