Барај Барај Мапа

Водопад Еднострана дупка Сад за бања Хром

долари60.99
производи:
0
Осврти:
0

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Оваа славина за мијалник со современ дизајн е најновиот дизајн и најновата изработка. Одговара на европските барања. Задоволен сум што оваа славина за тоалети со врвен квалитет го разубавува вашиот тоалет, претставува добра вредност за готовина и дозволува возвишен и пријатен живот. Славината за водопад нема прскања и звуци на вода: вода и воздух се вградени за да се држат подалеку од распрскувачи на екстремни напори. Користење на добри керамички вентили, со прекумерна отпорност на температура, прекумерна цврстина, киселина и алкална отпорност и својства против стареење. Посебни слаби прекинувачи не активираат рафални цевки и ви помагаат да избегнете трошење 30% вода! Во случај да ја купите оваа кран за мијалник во рамките на славината wowow, можеби сте соодветни при купувањето.

Опции:

Станувањето во када е изработено од врвен месинг, 100% без олово и никел, цврсто за да ја чува вашата благосостојба

Миксер со единечна лост го прави едноставен и подесен протокот на вода или температурата, лесен и разумен

Славина од водопад со меурчиња со ABS, мазна вода, без прскање вода, дополнително дури 30% заштеда на вода, пријатна и тивка

Оваа славина станува со керамички кертриџ, од 500,000 примероци проверете, ова станува силно и нема истекување на вода

Се совпаѓа со повеќето мијалници или сливови. Нормално нормално поврзување од 3/8 инчи, едноставно поставување

спецификација:

Разновидност на рачки: еден договор

Работете: мешавина од ладна и топла вода

Циркулира цена: 2 GPM (7.5 l / min) Најмногу

Вирус: 3-5 бари

Дијаметар на јазот: Φ32mm

Нормално 3/8 „нормално поврзување

Тежина: околу 1.3 кг

Список на пакување:

1 x славина за тоалет

2 x црево

1 x Упатство за употреба

1 x Опрема за монтирање

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X