Барај Барај Мапа

Миксер за миење на сливот на славината за вода

долари59.99
производи:
0
Осврти:
0

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Оваа врвна тоалетна славина за водопад комбинира ладна миксер за кади со вода и славинска славина. MJMS13 е славина на рамно мијалник во модерен дизајн. Режимот на движење на водата на водопадот создава нежен потег на водата. Тој не мора да се вознемирува за прскање со вода, што се носи со цврст потег на вода. Тој е широко ставен во тоалетот за домаќинството. WOWOW е без сомнение еден од најквалитетните производители на славина за тоалети на планетата.

Опции:

● Месинг со врвен квалитет: тој е невин за луѓето, бидејќи не исфрла сомнителни супстанции.

-Позлата со хром: миксерот е антикорозивен и имун на ставање и останува мирен и едноставен за миење.

● Керамички кертриџ: водоотпорен е и е имун на топлина и е отпорен.

● Неопходна за благосостојба е вистината дека миксерот е целосно без олово.

Технички спецификации:

Тежина: 1400 g

Разновидност на рачки: еден договор

Вирус на вода: 3-5 бари

Движење: 7.5 Л / мин

Димензии: цел врв: 175мм

Ширина: 155mm

Листа за проверка на пакувањето:

1 x кран за водопад од лаварија

2 x црево за ладна и топла вода

1 x опрема

1 x прирачник

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X