Барај Барај Мапа

Висини чешми за пловењето тоне Белиот плоштад

долари89.99
производи:
0
Осврти:
0
  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

30 ДЕНА Ограничена враќање и гаранција за враќање на парите :Стоиме зад нашите производи, сите кранови на кујната се поткрепени со 3 години ограничена гаранција, 30 ДЕНА Ограничена гаранција за враќање и враќање на парите. ако има какво било прашање, слободно контактирајте не, ние сме многу среќни што нудиме навремени решенија
Интелигентна технологија за заштеда на вода: меурот воведува воздух во протокот на вода за да формира голем бел меур, а воздухот и водата се мешаат целосно за да се постигне целта за заштеда на вода.
Ергономска рачка: рачката одговара на ергономијата, зафатот е удобен, а прекинувачот е мазен и бесплатен
Опремено со експлозивно црево: уникатната структура без јазли може да спречи заплеткување и капење предизвикано од влечење, што ја прави постабилна и издржлива.
Тежок сунѓер за тело: посоодветно пакување, стилски и убав изглед, не е лесно да се скрши, намалувајќи ги ризиците за транспорт

спецификација

Тежина 2 кг

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X