Барај Барај Мапа

WOWOW чешма за бања со бронзена бриза за чешма за мијалник во бања 3 кран за мијалник 2 рачка сукалка со раствор и миксер за црево за напојување допрете лак за вртење

долари64.99
производи:
31
Осврти:
0

Амазон САД

Премиум Квалитет

Елегантни метални двојни рачки за лесна работа и контрола на температурата.
Керамичките дискови вентили ги надминуваат стандардите за долговечност на индустријата, обезбедувајќи трајни перформанси за цел живот

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

Монтажа со 3 дупки со 4 инчен дизајн на Центарсет: Доаѓа со мозоци, линии за набавка на топла и ладна вода сертифицирани од cUPC, комплетно пакување и лесни за инсталирање.

Класичен и шармантен: масло нанесуваат бронзена завршница и паметна форма испушта шармантна атмосфера што ќе ве врати во славната средновековие и ќе се препуштите на одличната култура на ретро бронзени садови, другите ќе му се восхитуваат на уникатната

Лесен за користење: Ротација од 360 степени, дизајн со висок лак, може да ја зголеми областа за чистење, да донесе поголема удобност во вашиот секојдневен живот. Тапа за бања со две рачки ви овозможува лесно да ги контролирате температурите на топло и ладно

Висок квалитет за цена: Бакарна нога и конструкција што обезбедува издржливост и сигурност; Кертриџ со керамички дискови без капе. Изливот на кран за мијалник направен од аератор на АБС може да ви помогне да заштедите вода. (Овој аератор може да се симне директно со рацете за да се исчисти)

Услуги на клиентите: Се нуди 5-годишна ограничена гаранција и поддршка на клиентите. Опфатено е со 90-дневно враќање. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не.

спецификации

ККУ: 2321400RB-АМУС категории: , Тагови: ,

спецификација

боја

Бронза изматена со масло

Заврши

Нафта нанесуваат

Број на дупки

3

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X