Барај Барај Мапа

Автоматско миксер за басен Допрете бела единечна ладна вода

долари99.99
производи:
0
Осврти:
0

Индукциската тапа автоматски ја чувствува водата и ја исклучува водата преку принципот на инфрацрвена рефлексија за да ги спречи корисниците да ја допираат рачката на тапа и да ги намалат шансите за вкрстена инфекција на бактерии и вируси. Може ефикасно да се избегне вкрстена инфекција на бактерии и вируси

Доставете до

  
  • Квантитет
    • -
    • +
  •    
назад количката

1. Инстантно насетување, излез на вода во секунди: интеграција на сензори, ново паметно искуство, бесконтактно излегување на вода
2. Лесна инсталација, интелигентно искуство: индукционата област е дебагирана пред да заминете од фабриката, и може да се користи по инсталирањето на батеријата
3. Двојно испуштање на вода од зона на индукција: На горниот и долниот дел на славината има индукциски зони, а водата ќе се исклучи автоматски по 30-тите години континуирано празнење вода
4. Донесување на напредна технологија за боење со спреј на автомобилот: прифаќајќи ја напредната технологија за боење со спреј во автомобилот, адхезијата е добра, а површината на бојата не е лесно да се распадне. Површината на производот е отпорна на гребење, отпорна на корозија, лесна за чистење и мазна како нова.
5. Повеќеслојна сјајна галванизација: Повеќеслојно галванизација, изгледот е исто толку светл, како нов, отпорен на корозија, не е лесен за носење

Сеуште нема коментари.

Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X