Барај Барај Мапа

назад

Филтер по цена

филтри

x
全部
Филтер по цена

Двојни рачки славини за бања

Вода за бања со двојна рачка вклучува 4-инчен центар и широко распространета 8 инчи. Методот за разликување на центар и широко распространет е многу едноставен. Тоа зависи од тоа дали двете рачки се одвоени или интегрираат заедно, или директно според разликата помеѓу 4inch и 8inch. Отворот е релативно широк, што е погодно за 8 инчи широко распространети чешми. Ако растојанието за отворање е тесно, тоа е погодно за чешми од 4 инчи на центарот. Предноста на оваа тапа со двојна рачка е што нема да биде студено и топло. Рачките се јасно одвоени. Интернет-продавницата на wowowfaucet ги избра модерните чешми за бања на пазарот за клиенти. Нарачката можете да ја поставите директно според отворањето на сливот. Повеќе не мора да се борите со хаос од избори 10% купон за да поставите нарачка за купување, седум дена да ја примите стоката, сè е совршено.

Прикажани 1-12 на 17 резултати

最多 添加 进入 4 个 对比

至少 添加 2 个 对比 项目

对比隐藏
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X