Барај Барај Мапа

назад

Филтер по цена

филтри

x
全部
Филтер по цена

Повлечете ги кујнските славини

Кујната тапа со влечен распрскувач е многу едноставна тела. Споредено со традиционалната тапа, популарното влечење во кујната со вода во последниве години го реши санитарниот проблем со тоа што не можете да ги исплакнете од далечина кујнски прибор, состојки и мијалник, со црево Можете да извлечете 50 сантиметри, а можете и исплакнете ги сите видови на работи како што сакате. Овој вид тапа генерално има три функции на излез на вода, тип на туш, форма на колона, форма на вода исечена со една дупка, лесна за инсталација, цврст месинг материјал, длабоко омилена од потрошувачите. Купете чешми на веб-страницата, можете да користите купон од 10%, да организирате испорака во рок од два работни дена и да ја примите стоката во рок од 7 дена!

Прикажани 1-12 на 27 резултати

最多 添加 进入 4 个 对比

至少 添加 2 个 对比 项目

对比隐藏
Добредојдовте на официјалната веб-страница на WOWOW FAUCET

Се вчитува ...

Изберете ја вашата валута
долариСАД (САД) долар
евра евра

кошничката

X

Историја на прелистување

X